اخبار

46 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد تومان در هفته دولت در کامیاران به بهره برداری می رسد

سرپرست فرمانداری کامیاران گفت : در هفته دولت 46 طرح وپروژه در زمینه های مختلف با اعتبار63 میلیارد و 220 میلیون و 400 هزار تومان در سطح شهرستان کامیاران به بهره برداری می رسد.
46 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد تومان در هفته دولت در کامیاران به بهره برداری می رسد

جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در گفتگو با روابط عمومی ، با تبریک هفته دولت وروز کارمند به عزم جدی دولت به منظور توسعه هر چه بیشتر شهرستان با بهره گیری از تمام ظرفیت ها وامکانات اشاره کرد و گفت : دولت از هر طرح وبرنامه ای که منجر به توسعه ، افزایش تولید واشتغال شود استقبال می کند.

وی افزود : دولت به دنبال توسعه در تمام بخش ها است وبه همین منظور تلاش می کند تا با بهره مندی از ظرفیت های مردمی و سازمان های مردم نهاد و پررنگ کردن نقش مردم  ومشارکت دادن آنان در برنامه های مختلف توسعه را در ابعاد فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی به نحو مطلوب ایجاد نماید.

ارشدی تصریح کرد : توسعه پایدار اجتماعی ، اقتصادی وفرهنگی با همکاری تشکل های مردمی وبخش خصوصی  و با برنامه هایی  که دولت در راستای افزایش نقش مردم وحمایت از بخش خصوصی دارد امکان پذیر است.

جمال ارشدی در ادامه اظهار داشت : در هفته دولت  46 طرح وپروژه در زمینه های مختلف با اعتبار63 میلیارد و 220 میلیون و 400 هزار تومان در سطح شهرستان کامیاران به بهره برداری می رسد.

سرپرست فرمانداری کامیاران گفت : این طرح ها وپروژه ها در زمینه های مسکن ، راه روستایی ، ساختمان اداری ، ساخت مدرسه ، آب شهری وروستایی ، عمران روستایی ، کشاورزی ، منابع طبیعی ، برق رسانی و ... است.

بازدید [ 127 ]
برچسب ها