اخبار

ارشدی

سهم زنان در مدیریت ادارات کامیاران بیشتر می شود

در جلسه معرفی مسئول دانشگاه پیام نور کامیاران با حضوراسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان ، جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران از افزایش سهم زنان در مدیریت ادارات کامیاران خبر داد
 سهم زنان در مدیریت ادارات کامیاران بیشتر می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عصر روز چهارشنبه 8 شهریور جلسه ای با حضور جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران و اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان به منظور معرفی مسئول جدید دانشگاه پیام نور واحد کامیاران در محل فرمانداری برگزار شد.

جمال ارشدی با اشاره به رویکرد دولت دوازدهم در ارتباط با افزایش نقش زنان و استفاده از پتانسیل وظرفیت های آنان در سطح مدیریتی واداره کشورگفت : بانوان کامیارانی با دارا بودن سطح علمی مناسب وتوان و ویژگیهای شخصیتی می توانند دراداره جامعه  و پیشبرد برنامه ها موفق عمل کنند.

وی افزود : هدف ما در کامیاران استفاده از توانایی بانوان در سطحی مدیریتی و اداره امور با مشاوره و همراهی آنان است.

ارشدی در ادامه خاطر نشان کرد :  نقش مدیریتی بانوان در خانه وخانواده وتربیت فرزندان بر کسی پوشیده نیست واگر

سرپرست فرمانداری کامیاران تصریح کرد : در حال حاضر در سطح مشاور وشورای مشاورین فرمانداری بانوان حضور دارند و تصمیم بر آن است در جایگاه آنان در مدیریت ادارات شهرستان به نحو مطلوب استفاده شود.

در پایان ادامه این جلسه با حکم اسکند مرادی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان مریم احمدی به عنوان مسئول جدید پیام نور کامیاران منصوب و از زحمات محمدصدیق قربانی تجلیل شد.

گفتنی است در حال حاضر مدیریت مرکز بهداشت کامیاران  ، مدرییت پیام نور واحد کامیاران وکانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان بر عهده بانوان می باشد.

بازدید [ 152 ]
برچسب ها