اخبار

راهپیمایی روز جهانی قدس در کامیاران برگزار شد

همزمان با سایر نقاط استان راهپیمایی روز جهانی قدس امروز جمعه 18 خرداد ماه مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان برگزار شد.
 راهپیمایی روز جهانی قدس در کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران همزمان با سایر نقاط استان راهپیمایی روز جهانی قدس امروز جمعه 18 خرداد ماه مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان برگزار شد.

راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر امریکا ومرگ بر اسرائیل ، ضمن نشان دادن نفرت وانزجار خود از استکبار جهانی و حمایت قاطع از فلسطین مظلوم و اعلام بیعت با آرمان های امام راحل ومقام معظم رهبری با پیمودن مسیر در محل چهار راه اصلی تجمع کردند.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به عنوان سخنران این مراسم ضمن تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم شهرستان در این مراسم و برگزار کنندگان آن با اشاره به بصیرت ودور اندیشی امام بزرگوار در نامگذاری روز قدس گفت : این اقدام مهم وتاریخی امام باعث زنده ماندن مسئله فلسطین ، هشداری وبیداری مسلمانان در برابر خطر صهیونیسم و اتحاد و همبستگی ملت های مسلمان ومظلوم در قبال جنایات استکبارجهانی ودر راس آنها آمریکا وآسرائیل شده است.

وی افزود:به دو دلیل فلسطین حائز اهمیت است یکی از مهمترین آنها موقعیت جغرافیای به عنوان پلی بین سه قاره اروپا وآسیا وآفریقا و نکته مهمتر اتصال سه دین جهانی اسلام ، مسیحیت ویهودیان است به همین دلایل قدرت های جهانی همواره به دنبال تسلط بر این منطقه بوده اند و اگر تاریخ را بررسی کنیم به این نتیجه می رسیم که تمام امپراطوری ها سعی داشته اند براین موقعیت جغرافیای استیلا یابند.

دکترالماسی تصریح کرد : امروز تقابل بین اسلام ، مسیحیان و یهودیان نیست بلکه به طور قطع می توان گفت این تقابل میان صهیونیسم واسلام ماست ، صهیونیسمی که محصول ومیوه نارس بعد از بیانیه بالفور در سال 1917 است که تئودور هرتسل آن را بنا نهاد.

فرماندار کامیاران خاطر نشان کرد : هرتسل صهیونیسم را بر اساس سه اصل بنا کرد که مهمترین آنها نژاد پرستی و حق برتری برای خود قائل شدن و دومین اصل قتل و آدم کشی از جمله ترور دانشمندان هسته ای ایران و سومین اصل توسعه طلبی است از نیل تا فرات و دلیل شکست کوچکترین مذاکرات که بخواهد منافعی برای فلسطینان داشته باشد همین اصل سوم است.

وی اظهارکرد : حمایت قدرتهای جهانی از رژیم صهیونیستی ناشی از حرکت سخیف و غیر متعهدانه آمریکا و اقدامات رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آن با زیر پا گذاشتن تعهدات جهانی وخروج از برجام وانتقال سفارت ایالات متحده به بیت المقدس به واسطه تسلط لابی صهیونیسم در ایالات متحده است.

فرماندار کامیاران با بیان این مطلب که ظلم وستم پایدار نخواهد ماند گفت : راهپیمایی بازگشت به قدس و ضعف سپر موشکی رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت از دلایلی است که پس از 70 سال تشکیل حکومت غاصب صهیونیستی ، این رژیم یک روز روی آرامش را ندیده است.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران بر لزوم هوشیاری همگان به ویژه جوانان تاکید کرد وافزود : قبل از شکل گیری دولت صهیونیستی 6.6 درصد اراضی که تنها 3 درصد آن توسط دولت صهیونیستی خریداری شده بود در اختیار صهیونیست ها بود و مابقی یعنی 87 درصد آن محصول جنگ وستیز و آوارگی هزاران فلسطین مظلوم وستمدیده است که نیازمند حمایت مسلمانان ، آزادیخواهان و وجدان های بیدار است.

در ادامه این مراسم قطعنامه ای در یک مقدمه و 8 بند توسط اسماعیل باتمانی قرائت ودر خاتمه مراسم پرچم آمریکا واسرائیل به آتش کشیده شد.

 

 

 

 

 

 


قدس 97 کامیاران

بازدید [ 856 ]
برچسب ها