اخبار

کامیاران

تقدیر از فعالان عرصه سلامت

به مناسبت هفته سلامت ودر همایشی با حضور معاون فرمانداری کامیاران و جمعی از مسئولان از ۲۷ فعال عرصه سلامت تقدیر شد.
 تقدیر از فعالان عرصه سلامت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران به مناسبت هفته سلامت ودر همایشی با حضور عطاءالله فرهادی معاون فرمانداری شهرستان، مسئولان شبکه بهداشت و تعدادی از ادارات  صبح امروز شنبه ۸ اردیبهشت در محل فرهنگسرای کامیاران از ۲۷ فعال عرصه سلامت تقدیر به عمل آمد.
فرهادی در این همایش با تقدیر از دست اندر کاران حوزه سلامت در شهرستان کامیاران گفت : سلامت از دو بعد قابل بررسی است که یکی از آنها سلامت جسم ودیگری سلامت روان است.

وی افزود : سلامت انسان وسلامت روانی هر کدام دارای اهمیت خاصی است به گونه ای که سلامت انسان بدون سلامت روانی قابل تعریف نیست.

معاون فرمانداری کامیاران به نقش سلامتی افراد در جامعه به عنوان مولفه ای مهم تاثیر گذار در کیفیت زندگی نام برد و اظهار داشت : امروز خوشبختانه در این بخش شاهد تلاش های خوبی بوده ایم که می توان به گسترش فعالیتهای بهداشتی ودرمانی در مناطق مختلف شهری وروستایی اشاره کرد.

عطاء اله فرهادی ادمه اظهار امیدواری کرد با تلاش های بیشتر روز به روز شاهد ارتقاء سلامت جسمی وروانی و به تبع آن بهبهود زندگی افراد باشیم.

در این مراسم که مدیران و رؤسای ادارات و نهادها ،کارکنان بهداشت و درمان ، سفیران سلامت محله  و عموم مردم حضور داشتند.دکتر آوات کریمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی به حاضرین در همایش با اشاره به شعار" سلامتی برای همه" دستیابی به این هدف را مسئولیتی بزرگ و خطیر دانستند که به سرانجام رساندن آن نه در حیطه توانائیهای یک یا چند ارگان بلکه نیازمند تلاش همه جانبه اقشار مختلف جامعه ، سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی  می باشد.ایشان با ابراز خوشحالی نسبت به کسب رتبه نخست معاونت بهداشتی و رتبه دوم معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و نیز کسب رتبه اول شاخصهای بهداشتی توسط مرکزبهداشت شهرستان کامیاران آن را گامی ارزشمند درراستای ارائه هرچه بهتر خدمات بهداشتی به مردم شریف این شهرستان دانستند . سرپرست شبکه بهداشت و درمان درادامه گزارش مختصری از اقدامات و فعالیتهای شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را در سالی که گذشت به اطلاع حاضرین در همایش رساند.سخنران بعدی دکتر عطاالله فرهادی معاون فرماندار شهرستان کامیاران بودند که ضمن تبریک هفته سلامت به حضار، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را نمونه ای از ارگانهای فعال در خدمت رسانی به مردم دانستند و و ایشان بیان داشتند این یک نظر شخصی نیست بلکه نتیجه رصد یکساله فعالیت و خدمات سازمانها و نهادهای سطح شهرستان می باشد. این همایش با اجرای مراسم دف نوازی و نمایش تئاتر ، پخش کلیپی از تصاویر فعالیتهای بهداشتی درمانی کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ادامه پیدا کرد و در پایان با تقدیم لوح های سپاس به خیّرین ، مدیران و رؤسای سازمانها و نهادهای همیار و تلاشگران عرصه سلامت از فعالیتهای آنها در سالی که گذشت تشکر و قدردانی گردید .

بازدید [ 753 ]
برچسب ها