اخبار

سرپرست فرمانداری کامیاران

برای بهبود زیر ساختها در دهستان گاورود بیش از هشتصد میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است

جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران در بازدید از دهستان گاورود بخش موچش گفت : دولت با اجرای پروژه های مختلف به دنبال توسعه مناطق روستایی به عنوان قطب تولید است.
 برای بهبود زیر ساختها در دهستان گاورود بیش از هشتصد میلیون تومان  اعتبار در نظر گرفته شده است

به گزارش روباط عمومی فرمانداری ، عصر روز چهارشنبه 22 شهریور ماه جمال ارشدی سرپرست فرمانداری ، سید احسن علوی نماینده‌ی مجلس ، بخشدار موچش  و جمعی از مسئولان شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات  از روستاهای دهستان گاورو بخش موچش بازدید کردند .

جمال ارشدی با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط دولت گفت: اجرای پروژه های مختلف با برنامه‌ریزی دولت و به منظور بهره‌مندی مردم این منطقه از امکانات  بیشتر صورت می‌گیرد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در دیدار با مردم این روستا‌ها افزود:  به منظور بهبود زیرساخت‌ها بیش ار 800 میلیون اعتبار پیش‌بینی شده است.

وی همکاری مردم در اجرای طرح‌های محتلف را موجب تسریع در اجرای پروژها  دانست و اظهار امیدواری کرد : همکاری مضاعف اهالی و دستگاهای اجرایی زمینه توسعه وتخصیص امکانات بیشتر را فراهم نماید.

جمال ارشدی در بازدید از دهستان گاورود بخش موچش گفت : دولت با اجرای پروژه های مختلف  به دنبال توسعه مناطق روستایی به عنوان قطب تولید است. 

ارشدی افزود: در حال حاضر دهستان گاورو با بیش از 6500 نفر جمعیت و 8 روستا از پتاسیل‌ها و ظرفیت‌های خیلی خوب باغداری و دامداری برخوردار است که دولت در تلاش است با حل مشکلات زمینه توسعه بیشتر را فراهم نماید.

سرپرست فرمانداری کامیاران با توجه به خواسته مردم مبنی بر ایجاد بخش جدید گفت: بر اساس تقسیمات کشوری پیگیری لازم انجام خواهد شد تا با توجه به بعد مسافت از مشکلات اداری مردم کاسته شود.

بازدید [ 448 ]
برچسب ها