اخبار بخشداری ها

کامیاران

بازدید از طرح ها و پروژه های روستایی کامیاران

عصر روز پنج شنبه ۳ آبان ماه ۹۷ ، فرماندار کامیاران ، معاون عمرانی فرماندار ، بخشدار مرکزی و رئیس بنیاد مسکن شهرستان کامیاران از پروژه های اجرا شده و در حال اجرای بنیاد مسکن و دهیاری های ورمهنگ و خانم آباد به منظور بررسی نحوه اجرا و میزان پیشرفت بازدید به عمل آوردند.
 بازدید از طرح ها و پروژه های روستایی کامیاران

 

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران گفت : همکاری خوب مردم و دولت در اجرای پروژه ها عامل مهمی در هموار شدن مسیر توسعه روستاهاست.

وی افزود : با همکاری مردم ، بنیاد مسکن و دهیاری و بخشداری بیش از ۸۰۰۰ متر مربع از معابر روستای ورمهنگ بهسازی و آسفالت شده است و سایر طرح های عمرانی به خوبی پیش می رود.

دکتر الماسی تصریح کرد : در روستای خانم آباد نیز شاهد اجرای طرح هایی شامل احداث پارک ، زمین بازی و توسعه وبهسازی معابر هستیم که خوشبختانه در سایر روستاهای شهرستان نیز فعالیتهای عمرانی با استقبال و همکاری مطلوب مردم در جریان است.

وی تاکید کرد: استفاده از تجربه ، نظرات و حضور شوراهای اسلامی در اجرا و طرح برنامه‌های مختلف در سطح روستاها ضروری است.

 فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه   یکی از اولویت های کاری مهم در روستاها ومناطق شهری را توجه به مشکلات زیست محیطی وتلاش جهت جلوگیری از آلودگی های محیطی ناشی از  پسماندها عنوان نمود و گفت : به منظور حفظ محیط زیست احداث تصفیه خانه فاضلاب بایستی مورد توجه جدی قرار بگیرد.

 

بازدید [ 557 ]
برچسب ها