اخبار

شهرستان کامیاران

اهدا کمک هزینه مسکن به خانواده آسیب دیده در آتش سوزی ماراب کامیاران

دکتر الماسی فرماندار ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و مرادی بخشدار مرکزی با حضور در روستای ماراب بخش مرکزی شهرستان کامیاران ضمن بررسی مسائل ومشکلات این روستا کمک هزینه مسکن را به خانواده آسیب دیده در حادثه آتش سوزی اهدا نمودند
 اهدا کمک هزینه مسکن به خانواده آسیب دیده در آتش سوزی ماراب کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و مرادی بخشدار مرکزی به منظور بررسی مسائل ومشکلات روستای ماراب از این روستا بازدید و با خانواده آسیب دیده در اثر حادثه آتش سوزی دیدار و با اهدا کمک هزینه مسکن از این خانوده دلجویی به عمل آوردند.

دکتر مسعود الماسی در این دیدار با تقدیر از اهالی روستای ماراب ، خیرین ، انجمن های مردمی و تمام کسانی که با حمایت های خود باعث حل مشکل این خانواده شدند گفت : از آنجایی که چنین حوادثی ممکن است در کمین هر کسی باشد انتظار هست هرچه بهتر خدمات بیمه ای در مناطق مختلف به ویژه سطح روستاها به مردم معرفی شود.

وی در ادامه ضمن بحث وتبادل نظر با اهالی این روستا در خصوص مسائل ومشکلات حوزه کشاورزی از برگزاری جلسه ویژه ای با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری و بخشدار مرکزی به منظور پیگیری وچاره اندیشی در خصوص این مشکلات خبر داد و افزود : در صورت تمایل به مشارکت اهالی در توسعه بخش کشاورزی تسهیلات لازم چرداخت خواهد شد.

دکتر الماسی با اشاره به همکاری مطلوب مردم در بازسازی منزل آسیب دیده ناشی از آتش سوزی در این روستا تصریح کرد : این عمل خیر نشان داد که اگر مشارکت وهمراهی مردم در انجام کاری باشد در کمترین زمان انجام آن کاربه نتیجه خواهد رسید و ما امیدواریم در فعالیت هایی که منجر به توسعه همه جانبه روستا می شود این مشارکت نیز حاصل شود.

فرماندار کامیاران در خاتمه خواستار پیگیری حل مشکلات واحدهای خارج از حریم با بازنگری در اجرای طرح هادی و کمک به ساخت وسازهای جدید بر اساس تصمیم قانونی شد.

گفتنی است در ابتدا بخشدار مرکزی کامیاران گزارشی از روند پیگیری مشکلات خانواده آسیب دیده در اثر آتش سوزی از طریق دهیاری و اقدامات لازم در این راستا و همچنین اجرای طرح های عمرانی و آسفالت وبهسازی معابر در روستای ماراب به عنوان یکی از روستاهای بزرگ بخش مرکزی با حجم بالای فعالیت در بخش کشاورزی ودامپروری بیان نمود.

بازدید [ 184 ]
برچسب ها