اخبار

کامیاران

یادواره شهدای شهرستان کامیاران برگزار شد

با حضور دکتر ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران و رسول شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد استان مراسم یادواره شهدای شهرستان کامیاران برگزار شد.
یادواره شهدای شهرستان کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران با مسئولیت کمیته امداد حضرت امام(ره) و در راستای کنگره 5400 شهید استان و برنامه های دهه مبارک فجر کامیاران یادواره شهدای شهرستان کامیاران در محل کانون ولایت کمیته امداد کامیاران ظهر چهارشنبه 18 بهمن ماه برگزار شد.

در این مراسم که سرپرست فرمانداری ، امام جمعه ، جمعی از مسئولان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضور داشتند ، رسول شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد استان کردستان با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای ایران اسلامی گفت : در تمام دنیا کسانی که برای آب ، خاک میهن وبرقراری امنیت وآرامش جامعه جان خود را از دست می دهند دارای جایگاه وارزش هستند.

وی افزود : در اسلام این افراد با واژه مقدس شهید نام برده می شوند که حاکی از جایگاه وارزش والای آنها در در نزد خداوند و اسلام است.

شیخی زاده تصریح کرد : برای شکل گیری انقلاب اسلامی خون های زیادی ریخته شد وپس از انقلاب اسلامی نیز شهدای گرانقدری جان خود را فدا کردند تا باعث تثبیت انقلاب وپیشرفت کشور شوند.

مدیر کل کمیته امداد کردستان گفت : در حالی که همه جای خاورمیانه در گیر ناامنی است به برکت خون شهدا ما امروز جز امن ترین کشورها هستیم.

وی در خاتمه بر لزوم تداوم راه شهدا تاکید و اظهار کرد : پاسداشت خون شهدا مختص تنها قشر خاصی نیست وهمه ما مسئولیم تا با بهره گیری از امکانات تمام افراد جامعه را با عظمت و بزرگی کسانی که جان خود را فدای این آب وخاک کرده اند آگاه نماییم تا با افزایش بصیریت جامعه ، کشور از هرگونه آسیبی محفوظ بماند.

یادواره شهدای شهرستان

بازدید [ 1001 ]
برچسب ها