اخبار

فرمانداری کامیاران

کمک 550 میلیون تومانی استاندار کردستان به تیم آوالان کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه ای با حضور مسئولان روابط عمومی ادارات از کمک 550 میلیون تومانی استاندار کردستان به تیم آوالان کامیاران خبر داد
کمک 550 میلیون تومانی استاندار کردستان به تیم آوالان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، حسین پناهی رئیس ارشاد ودبیر شورای روابط عمومی ادارات و مسئولان روابط عمومی ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری کامیاران برگزار شد.

دکتر الماسی در این نشست با اشاره به در پیش بودن چهل سالگی انقلاب ، ایام ا... دهه مبارک فجر و کنگره ملی 5400 شهید کردستان گفت : روابط عمومی ها در این  ایام ضمن اطلاع رسانی برنامه های تدارک دیده شده خدمات ارائه شده را به اطلاع عموم برسانند تا جلو بعضی از سوئ استفاده ها وشایعات نادرست گرفته شود.

وی در ادامه افزود : حوزه روابط عمومی ادارات وسازمان ها حوزه مهمی است که می تواند با برقراری ارتباط و دیالوگ تولید امید ونشاط نماید و انتقال خبرهای مثبت اثر خبرهای منفی را از بین ببرد ولازم است با تلاش مدیران این حوزه تقویت شود.

دکتر الماسی سپس با اشاره به پیگیری مسائل ومشکلات شهرستان در سطح استانی وملی از راههای مختلف گفت : کمک 550 میلیون تومانی استاندار محترم به تیم آوالان ، تشویق 15 میلیون تومانی این تیم از طریق مدیرکل ورزش وجوانان و دریافت اعتبار 200 میلیونی به منظور کمک به هیئت های ورزشی و حضور سرمایه گذاران متعدد به منظور سرمایه گذاری در بخش های مختلف شهرستان ، پرداخت تسهیلات اشتغال زایی با عناوین مختلف و افزایش میزان اعتبار تخصیصی در این زمینه و حضور مدیران استانی در شهرستان در هیمن راستا بوده است.

فرماندار کامیاران در ادامه به خدمات خوب صورت گرفته توسط نظام اسلامی در شهرستان کامیاران اشاره کرد وافزود : نظام اسلامی بر اساس خواسته مردمی شکل گرفت وا زهمان ابتدا با اجرای برنامه های مختلف عموم مردم را در اداره امور و انتخاب مدیران به صورت مستقیم و غیر مستقیم با برگزاری انتخابات های مختلف سهیم کرد.

وی تصریح کرد : اگر گاهی وقتها انقادی در نحوه عملکرد بعضی مسئولان هست یا نقصی مشاهد می شود ناشی از نحوه انتخاب ماست نه قانون اجرا شده و لازم است ما با تجدید نظر در نحوه انتخاب خود زمینه حضور افراد شایسته را در سطوح و بدنه مدیریتی فراهم نماییم.

دکتر الماسی از روابط عمومی ها خواست تا با هماهنگی بیشتر با هم و ارتقاء سطح فعالیتهای خود ، فعال کردن پایگاه اطلاع رسانی ادارات و انتقال صحیح و به موقع اطلاعات سازمانی مورد نیاز به مردم زمینه ارتباط دوسویه را به نحو مطلوب فراهم نمایند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه این نشست به برخی از اقدامات صورت گرفته در چند مدت اخیر در سطح شهرستان از قبیل باز کردن دریچه سد گاوشان به منظور تخلیه رسوب وافزایش طول عمر سد به عنوان اقدامی مهم ، هزینه کرد 150 میلیارد تومان اعتبار در حوزه سد گاوشان ، اختصاص 9 میلیارد تومان اعتبار در زمینه تامین آب شرب کامیاران از همین سد ، انتقال خط گاز مسیر کامیاران به مریوان بدلیل رانش کوه در راستای اصول پدافند غیر عامل ، پوشش 100 درصدی فیبر نوری در سطح شهرستان با هزینه بالا توسط مخابرات ، کلنگ زنی احداث پست برق و دهها مورد دیگر اشاره کرد وخواستار اطلاع رسانی این قبیل اقدامات مثبت توسط روابط عمومی ها شد.

گفتنی است در ابتدای این نشست حسین پناهی دبیر شورای روابط عمومی ادارات و رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کامیاران از آمادگی لازم برای برگزاری دوره های آموزشی خبر نویسی ونحوه اطلاع رسانی برای روابط عمومی ها خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حمایت مسئولان ادارات و اختصاص بسته های تشویقی شاهد ارتقاء سطح روابط عمومی ها و اطلاع رسانی مناسب خدمات دستگاهها باشیم.

بازدید [ 1427 ]
برچسب ها