اخبار

کامیاران

کسب مدال طلای المپیاد کشوری جغرافیا توسط دریا اسدی دانش آموز مدرسه راضیه کوله ساره بخش موچش

در مراسمی با حضور فرماندار کامیاران ، بخشدار و مدیر آموزش و پرورش بخش موچش از دریا اسدی دانش آموز پایه دوازدهم آموزشگاه راضیه روستای کوله ساره این بخش که موفق به کسب مدال طلای المپیاد کشوری جغرافیا شده بود تجلیل به عمل آمد
کسب مدال طلای المپیاد کشوری جغرافیا توسط دریا اسدی دانش آموز مدرسه راضیه کوله ساره بخش موچش

به گزارش روابط عمومی آموزش فرمانداری کامیاران به پاس کسب موفقیت دریا اسدی دانش آموز پایه دوازدهم آموزشگاه راضیه روستای کوله ساره این بخش که موفق به کسب مدال طلای المپیاد کشوری جغرافیا شده بود  مراسمی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، صلاح مرادی بخشدار ، صالح محمدی مدیر آموزش وپرورش و جمعی از دهیاران در محل سالن اجتماعات آموزش وپرورش موچش برگزار و از این دانش آموز نخبه تجلیل به عمل آمد .

فرماندارشهرستان کامیاران در این مراسم با تبریک کسب مدال طلای این دانش آموز و آرزوی موفقیت برای سایردانش آموزان ، فرهنگیان ومعلمین زحمت کش گفت : توسعه پایدار در گرو توسعه انسانی و تربیت انسان های مستعد و توانمند است.

دکتر الماسی افزود : موفقیت خانم دریا اسدی یکی از دانش آموزان روستایی در بخش موچش  نشان دهنده وجود استعدادهای خوب در این بخش است که لازم است برای شکوفایی این استعدادها تلاش های بیشتری صورت گیرد.

فرماندار کامیاران خاطرنشان کرد : برای داشتن آینده بهتر بایستی در کنار توسعه انسانی ، به مدیریت درست منابع با هدف استفاده از آن برای نسل های بعدی و تقویت حس وطن دوستی و افزایش علاقمندی به خدمت در محل جغرافیای خود تلاش نماییم.

صالح محمدی مدیر آموزش وپرورش منطقه موچش در گزارشی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در جهت موفقیت دانش آموزان این بخش گفت : خوشبختانه در کنکور سال جاری 93 دانش آموز در موچش در دانشگاههای مختلف کشور و با شرکت در کنکور پذیرش شده اند.

در پایان با اهداء لوح و هدایایی از دریا اسدی دانش آموز موفق و برنده مدال طلای المپیاد کشوری و فاطمه وفایی مدیر آموزشگاه تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است این دانش آموز موفق اهل روستای کوچک سربناو از توابع بخش موچش می باشد که در مدرسه راضیه کوله ساره مشغول به تحصیل است./.

تجلیل از دریا اسدی برنده مدال طلای المپیاد جغرافیا

بازدید [ 116 ]
برچسب ها