اخبار

کارگروه اجتماعی وفرهنگی شهرستان کامیاران تشکیل جلسه داد

ظهر امروز یکشنبه 6 خرداد ماه اولین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان کامیارن در سال جاری به ریاست معاون فرمانداری و با حضور اعضای این کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
کارگروه اجتماعی وفرهنگی شهرستان کامیاران تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر امروز یکشنبه 6 خرداد ماه اولین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان کامیاران در سال جاری  به ریاست معاون فرمانداری و با حضور اعضای این کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری کامیاران گفت : دستور کار این جلسه تدوین برنامه ها و راهکارهای پیشگیری ومقابله با کودک آزاری وسالمند آزاری است.

فرهادی در خصوص کودک آزاری  افزود : در کشور ما هرچند راهکارهای قانونی ونهادهایی برای حمایت از کودکان وجود دارد اما لازم است با اجرای برنامه های مختلف آموزشی و افزایش سطح آگاهی عموم در صورت وجود چنین پدیده ای با آن به خوبی مقابله شود.

معاون فرمانداری در خصوص سالمند آزاری نیز گفت : از گذشته تا کنون سالمندان دارای جایگاه خاصی بوده اند اما با توجه به تغییرات اجتماعی اکنون شاهد بعضی بی توجهی ها وغفلت از سالمندان هستیم که لازم است در این زمینه نیز برنامه هایی که بتواند در این زمینه کارساز باشد صورت گیرد.

بازدید [ 582 ]
برچسب ها