اخبار

کامیاران

پیشرفت 40 درصدی پروژه تصفیه خانه فاضلاب روستای خامسان با اعتبار 13 میلیارد تومان

فرماندار شهرستان کامیاران به همراه بخشدار موچش و رئیس آب وفاضلاب شهرستان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب روستای خامسان بازدید به عمل آوردند
پیشرفت 40 درصدی پروژه تصفیه خانه فاضلاب روستای خامسان با اعتبار 13 میلیارد تومان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ، دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران به همراه مرادی بخشدار موچش ، مظفریان مدیر آب وفاضلاب شهرستان از پروژه تصفیه خانه فاضلاب روستای خامسان به منظور بررسی پیشرفت فیزیکی این پروژه بازدید به عمل آوردند.

فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید گفت : تصفیه خانه فاضلاب روستای خامسان با اعتبار 13 میلیارد تومان در حال اجرا است.

 دکتر مسعود الماسی افزود : این پروژه شامل شبکه وانشعابات داخل روستا، خط انتقال به طول 11 کیلومتر و تاسیسات تصفیه خانه می باشد که در حال حاضر حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی به مزایای اجرای چنین پروژه ای و اهمیت حفاظت از منابع آبی و جلوگیری از هدر رفت این منابع اشاره و خاطر نشان کرد : تصفیه فاضلاب یک راه حل ماندگارتر کوتاه مدت و بلند مدت برای مشکل کمبود آب ارائه می دهد و باعث می شود آب آلوده پس از تصفیه وپاکسازی طی فرایندهایی وارد محیط زیست شود و در در چرخه تولید در بخش های مختلف از جمله کشاورزی بدون دغدغه مورد استفاده قرار گیرد.

فرماندار کامیاران دیگر مزایای اجرای این طرح را بهبود سلامت ، کاهش خطرات بهداشتی و آلودگی های زیست محیطی  عنوان واظهار امیدواری کرد : این پروژه مهم در کمترین زمان تکمیل وبه بهره برداری برسد./.

بازدید از پروژه تصفیه خانه خامسان

بازدید [ 60 ]
برچسب ها