اخبار

کامیاران

پیام فرماندار کامیاران به مناسبت 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهداء

فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهداء و سالروز تاسیس بنیاد شهید را تبریک گفت
پیام فرماندار کامیاران به مناسبت 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهداء

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران؛ دکتر مسعود الماسی فرماندار این شهرستان طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهداء و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور شهرستان کامیاران به ویژه خانواده های بزرگوار شهدا وایثارگران و خدمتگزاران این عزیزان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

شهادت بالاترین درجه خوبی‌ها و نشان بزرگی کسانی است که جان خود را نثارارزش ها ، باورها ، ایمان ، اعتقاد ، عزت و کیان اسلامی می نمایند . امروزه پیشرفت ها و دستاوردهای  عظیم ایران اسلامی در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با تقدیم خون خود استقلال ، آزادی و افتخار وبزرگی و امنیت و آسایش به ما هدیه کردند و امروز همه ما وظیفه داریم پاسدار خون شهیدان واین عظمت و بزرگی باشیم تا کماکان شاهد سرافرازی کشورعزیزمان باشیم.

اینجانب فرارسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) را به محضر تمام مردم شریف و شهید پرورشهرستان کامیاران به ویژّه خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران و خدمتگزاران این عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همه ما در تداوم راه متعالی شهدای عزیز، پاسداري حقیقی از خون شهیدان، ترويج فرهنگ غنی ایثار و شهادت ، بيش از پيش موفق ومويد باشيم.

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 506 ]
برچسب ها