اخبار

کامیاران

پیام فرماندار کامیاران به مناسبت هفته سلامت

فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی هفته سلامت را به تمامی زحمت کشان عرصه سلامت تبریک گفت
پیام فرماندار کامیاران به مناسبت هفته سلامت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران متن پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت هفته سلامت به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

پاسداشت هفته سلامت (یکم تا هفتم اردیبهشت‌ماه)، فرصت مغتنمی را برای تأکید بر اهمیت و جایگاه سلامت در ترسیم یک جامعه سالم و برخوردار از این نعمت مهم ایجاد نموده است.

امسال، هفته سلامت در حالی آغاز می‌گردد که جامعه جهانی در مواجهه با یکی از سخت‌ترین چالش‌های قرن اخیر بانام بیماری کرونا قرار دارد. شعار هفته سلامت با عنوان «حمایت همگانی از مدافعان سلامت» بیانگر نیاز مبرم به مشارکت وسیع اجتماعی در مقابله با این بیماری است. انتخاب این شعار، نمایانگر قدردانی جامعه از کوشش‌های فداکارانه مدافعان سلامت است. افرادی که هم در خط مقدم پیشگیری و کنترل بیماری و هم درصحنه پرستاری و درمان بیماران، ایثار و مجاهدت می‌نمایند. البته، تمامی این دستاوردها، جز با همراهی و همدلی مردم قابل دستیابی نبود.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال با ارج نهادن و قدردانی از تلاش‌های ارزنده همه مدافعان، مراقبان و زحمت کشان عرصه سلامت کشور مان به ویژه نیروها و پرسنل زحمت کش مراکز بهداشتی ودرمانی و همه فعالان حوزه سلامت در کردستان و شهرستان کامیاران که با تلاش های شبانه روزی خود امید را در دل همگان زنده نگه می دارند ، هفته سلامت را تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال سلامت، سعادت، سربلندی و توفیق روزافزون تمامی خادمان این حوزه را مسألت دارم.

مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 69 ]
برچسب ها