اخبار

شهرستان کامیاران

پیام فرماندار کامیاران به مناسبت روز جهانی قدس

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در آستانه روز جهاني قدس، پيامي صادر كرد
پیام فرماندار کامیاران به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومي فرمانداري کامیاران، متن پيام دکتر مسعود الماسی به شرح زير است:

روز جهاني قدس يکي از برجسته‌ترين و ماندگارترين يادگاران حضرت امام خميني (رضوان الله تعالی علیه)  در حمايت جهاني از مردم مسلمان و رنج‌کشيده فلسطين است.

این روز نمايش وحدت و يکپارچگي جهان اسلام به ويژه ملت مسلمان ايران در موضوع فلسطين و حمايت از آرمان قدس شريف ، آرماني که متعلق به تمامی آزادي‌خواهان و درد مشترک همه انسان‌هاي عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌اي براي موحدين و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آينده از روزي که مسجدالاقصي پايه‌گذاري شد تا هميشه تاريخ است.

يوم ا..روزجهاني قدس، روز حيات امت اسلامي ، حق طلبی و نمايش وحدت و يكپارچگي جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابي ايران عزيز از رژيم جعلي صهيونيستي است.

اين روز فرخنده و عزيز فرياد تقبيح سكوت برخي كشورهاي منطقه در قبال جنايات صهيونيست ها و مقابله با طرح خفت بار معامله ننگين قرن و پيمان مجدد با آرمان قدس شريف به عنوان قبله اول مسلمان و محل معراج پيامبر اكرم(ص) و بعثت انبياء بزرگ الهي است.

در پي محدوديت‌هاي ناشي از شيوع ويروس کرونا و عدم امکان برگزاري شايسته و گسترده راهپيمايي سراسري، امسال روز جهاني قدس با سخنراني مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای  (مدظله العالی)  به عنوان ویژه برنامه ای بس گرانبها واستثنایی پاسداشته خواهد شد. بر همین اساس اعلام می گردد در شهرستان کامیاران نیز مراسم روز جهانی قدس برگزار نخواهد شد و از عموم مردم شریف شهرستان دعوت می شود تا در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان ( 2 خرداد 1399 ـ مصادف با 22 مي 2020 ميلادي) ساعت 12:00 (به وقت تهران) از طریق  شبکه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني داخلي و بين‌المللي بيانات حکيمانه و راهگشاي رهبر بزرگوار انقلاب در این خصوص را مشاهده و به عنوان یک اصل فراموش نشدنی در حمایت از ملت مظلوم وآزاده فلسطین و مظلومان و آزادگان جهان مد نظر قرار دهند.

مسعود الماسی - فرماندار ورئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  شهرستان کامیاران

بازدید [ 212 ]
برچسب ها