اخبار

کامیاران

پیام تسلیت فرماندار کامیاران به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حسینی

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران فرا رسیدن ماه محرم وایام سوگواری حسینی را تسلیت گفت
پیام تسلیت فرماندار کامیاران به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حسینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان به مناسبت آغاز ماه محرم ، ایام سوگواری حسینی پیام تسلیتی  به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

قیام حضرت امام حسین(ع) در راستای احیای فریضه امر به معروف ونهی از منکر در جامعه و ایستادگی در مقابل ظلم واستبداد درس بزرگی بود که در تاریخ ماندگار شد وامروزه همه آزادی خواهان جهان با تاسی از آن امام بزرگ ویاران با وفایش وقایع عاشورا را زنده نگه می دارند تا این الگوی درست و شناخت حق از باطل برای آیندگان پایدار بماند کما اینکه انقلاب اسلامی  ایران به رهبری امام (ره)  برگرفته از مکتب عاشورا توانست نظام استبداد را برهم چیند وبه مظلومان و مستضعفین جهان امید دهد تا بتوانند در برابر زورگویان بایستند وندای حق طلبی سر دهند.

اکنون سالها پس از واقعه عاشورا ، فلسفه قیام امام حسین(ع) واثر آن روز به روز بیشتر می شود وایران اسلامی به عنوان پرچمدار این راه درجوامع اسلامی وسطح دنیا مطرح تر می گردد.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال در شهرستان کامیاران با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم وشهادت حضرت امام حسین(ع) ویاران باوفایش و آرزوی قبولی طاعات و عبادات سوگواران در این ماه ، امیدوارم با پیروی از این مکتب متعالی روز به روز شاهد  از بین رفتن منکرات ، ترویج بیشتر معروفات و ظلم ستیزی در دنیا باشیم .

مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 1128 ]
برچسب ها