اخبار

شهرستان کامیاران

پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

فرماندار کامیاران با تبریک 12 فروردین روز جمهوری اسلامی گفت : رای حداکثری به جمهوری اسلامی در این روز، خواسته های مردم در رسیدن به آرزوهای خود را تحقق بخشید
پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به همین مناسبت پیام تیریکی به شرح زیر صادر نمودند.

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور حماسه پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران به منظور تاسیس نظام مستقل و آزاد "جمهوری اسلامی ایران" به رهبری امام (ره) است و روزی است که مردم با رای حدکثری خود به جمهوری اسلامی آرزوها وخواسته هایشان را تحقق بخشیدند.

در روز دوازدهم فروردین ۱۳۵۸، امید و خون تازه ای در رگ های خشکیده ملت های مظلوم و مستضعف جهان جاری شد و مردم جهان به اندیشه ای نوین و تأثیرگذار برای ساختن جامعه ای نو بدون وابستگی به ابرقدرت ها دلگرم و امیدوار شدند و به تمامی مردم آزاده جهان و به ویژه مسلمانان ثابت شد که آموزه های اسلام ، پشتوانه و رهایی بخش جهانیان است.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال در شهرستان ، با تبریک این عید و یوم الله بزرگ به عموم مردم به خصوص مردم شریف شهرستان کامیاران، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده است ، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 609 ]
برچسب ها