اخبار

پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران با صدور پیامی هفته تربیتی بدنی و ورزش را به کلیه دست اندرکاران این امر خطیر تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش ۲۶ مهر تا ۲ آبان، مسعود الماسی فرماندار کامیاران طی پیامی این هفته رابه جامعه ورزشی شهرستان کامیاران تبریک وتهنیت گفت؛

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

ورزش یکی از راه های موثر در تامین سلامتی جسم و روان انسان و موجب شادابی و نشاط در زندگی فردی واجتماعی می شود و به عنوان یک شاخص در توسعه فرهنگی واجتماعی نقش مهمی ایفا می کند.

ورزش راه رشد و ترقی وخودسازی را هموار می سازد وبه فرموده مقام معظم رهبری،در زنجیره حركات انسان در محیط اسلامی و در جامعه ای كه زیرساز نظام ارزشی آن اسلامی است، یك نردبان برای تكامل است.

اینجانب فرارسیدن هفته ورزش وتربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران این امر خطیر،هیاتها،باشگاه های ورزشی،اساتیدو مربیان،ورزشکاران،داوران،پیشکسوتان،قهرمانان ورزشی، حامیان ورزشی و زحمت کشان اداره ورزش وجوانان کامیاران تبریک عرض نموده و با تقدیر وتشکر از همه این عزیزان که در جهت اعتلای ورزش و معرفی استعدادها و الگوهای موفق شهرستان کامیاران تلاش وافری داشته اند از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزشی شهرستان را مسألت می نمایم.

 

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 567 ]
برچسب ها