اخبار

شهرستان کامیاران

پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت سالروز تاسیس سپاه

فرماندار کامیاران با صدور پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت
پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت سالروز تاسیس سپاه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران، متن پیام تبریک دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس نهادی مردمی و برخاسته از آرمان های مردم به نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است که در سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تشکیل گردید.

سپاه پاسداران از نهادی انقلابی و متعلق به همه ملت ایران است که از بدو تاسیس تا کنون توانسته است با حضور مقتدرانه در صحنه های مختلف در کنار سایر نیروهای نظامی وامنیتی عزت و اقتدار ایران اسلامی را در برابر دشمنان به خوبی حفظ و با رشادت، از خودگذشتگی ، ایثارگری نیروهای مخلص ، توانمند و متعهد ضمن برقراری امنیت وآرامش وخنثی نمودن تهدیدها در جامعه همواره یار و یاور و حامی و همکار دولت و ملت بوده است.

سپاه همراه و همگام با نیروهای نظامی، بسیجی و مردمی، در کنار دولت و مردم، در روند توسعه شهرستان کامیاران و حل مشکلات مردم و در حوادث غیر مترقبه نیز درخشان ظاهر شده که نمونه آن اقدامات و تلاش های وافر این سبزپوشان در راستای مبارز و پیشگیری از کرونا در چند ماه اخیر بوده است.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال در شهرستان سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه برادران سپاهی به ویژه فرماندهی محترم سپاه، بسیجیان و پرسنل زحمتکش سپاه پاسداران شهرستان کامیاران تبریک و تهنیت می گویم و موفقیت همه این عزیزان را در مسیر اعتلای ایران اسلامی مسئلت می نمایم.

مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 134 ]
برچسب ها