اخبار

کامیاران

پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت روز خبرنگار

فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت
پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران متن پیام تبریک دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحيم

🔸خبرنگاران، وارثان امین قلم و اندیشه اند که در کلام وحی به قداست و کرامت آن قسم یاد شده است.

🔸خبرنگار ی تنها شغل نیست؛ هنر، عشق، طلوع حقیقت و بیان لبهای خاموش کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صد است تا قلم بهانه ای شود برای افکار جویندگان حقیقت در اقیانوس پر تلاطم واژگان که جسورانه حق را جست و جو می کنند.

🔸بی شک شهرستان کامیاران با دارا بودن شرایط و ظرفیت های مطلوب در بخش های مختلف می تواند با همت ومشارکت مردمی نیازهای اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی را مرتفع و مسیر توسعه را دنبال نماید که این امر نیازمند نقش آفرینی اصحاب رسانه و آگاهی بخشی این قشر زحمت کش به  منظور تحلیل و انعكاس موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه و بالندگی شهرستان است.

🔸اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و اصحاب رسانه ، فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران متعهد، پرتلاش، کوشا، خوشفکر و خلاق کشورمان  به ویژه خبرنگاران کامیارانی تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیق روزافزون همگی را خواستارم و امیدوارم با اصل دانستن منافع جمعی و اهداف توسعه ای در رسانه، مسیر رشد و توسعه این خطه و ارتقای شاخص های کلان سیاسی، اقتصادی فرهنگی و اجتماعی این شهرستان مستعد، بیش از پیش هموارتر ودر نهایت امید و نشاط مد نظر محقق شود

.

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

 

بازدید [ 551 ]
برچسب ها