اخبار

کامیاران

پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی فرا رسیدن هفته تعاون را تبریک گفت
پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران متن پیام دکتر معسود الماسی فرماندار شهرستان به مناسبت هفته تعاون به شرح زیر است.

بسمه تعالی

هفته تعاون، فرصت مناسبی است برای پاسداشت تشکل های مردمی که با خرد جمعی خود و عزمی راسخ در سنگر تولیدکالا و خدمات برای پیشرفت کشور عزیزمان، تلاش و مجاهدت کرده و پرچم عزت و سربلندی را بر بلندای قله‌های افتخار به اهتزاز درآورده‌ تا با ایجاد اشتغال و رونق تولید امید و نشاظ را در جامعه تزریق نمایند.

نقش تعاونگران عزیزدر سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال " رونق تولید" نامگذاری شده و دولت اعتدال و وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی با توجه به اهمیتی که برای تعاونی ها و تشکل های مردمی قائل بوده و تحول وحمایت همه جانبه از بخش تعاون را مد نظر دارند در بهبود فضای کسب وکار ، کار آفرینی و توسعه پایدار اثر گذار است.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه‌ی تعاونگران عزیز، مدیران عامل تعاونی ها و اتحادیه ها و  روسای ارجمند و یاوران دلسوز و همراه در شهرستان کامیاران ، برای تمامی کسانی که با خرد جمعی در تقسیم توزیع عادلانه ثروت همتی پیوسته و خستگی ناپذیر دارند، آرزوی سلامتی و موفقیت را از درگاه باریتعالی مسئلت دارم.

 

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 410 ]
برچسب ها