اخبار

شهرستان کامیاران

پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت
پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران متن پیام تبریک فرماندار کامیاران به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب به شرح ذیل می باشد.

 

بسمه تعالی

چهل و یکمین سالگی انقلاب اسلامی را در حالی آغاز می کنیم که شاهد تداوم توطئه های بیشتر از سوی استکبار جهانی بر ضد ملت مسلمان و انقلابی ایران هستیم که در راس آن به شهادت رساندن سردار بزرگ ایران اسلامی حاج قاسم سلیمانی بود که باعث شد همه ملت ایران با هم در مبارزه با استکبار و ظلم ستیزی متحد و مصمم تر از گذشته عمل نمایند وما امیدواریم با برگزاری هر چه بهتر مناسبت های ایام ا... دهه فجر و بهمن ماه که یادآور شکوه ، عظمت ، شور و شعور انقلابی مردم  ایران و ثمره خون های ریخته شده در راه حق ، عدالت ، استقلال ، ازادی ، جمهوری اسلامی و دست یافتن به آرمان های ملت ایران در انقلاب 57 است ضمن خلق حماسه هایی جاوید در 22 بهمن و در ادامه در انتخابات 2 اسفند 98 دشمنان را کما کان نا امید و مسیر پیشرفتی که کشورعزیزمان در آن قرار گرفته با توان بیشتر ادامه دهیم. 

اکنون که توفیق الهی نصیبمان شده است تا شاهد برگزاری مراسم های چهل و یکمین سالگرد پیروزی حق بر باطل باشیم برخود لازم می دانم به عنوان نماینده دولت اعتدال در این شهرستان ، با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) وشهدای انقلاب اسلامی ، ایام الله دهه مبارک فجر و ۲۲ بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر مردم عزیز ایران اسلامی و به ویژه مردم متدین ، انقلابی و غیور شهرستان کامیاران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همشهریان گرامی از مردم فهیم دعوت می نمایم که با حضور گرم خود در ویزه برنامه های این ایام مبارک و راهپیمائی یوم ا... عظیم ۲۲ بهمن بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی و وحدت ملی و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

 

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 162 ]
برچسب ها