اخبار

کامیاران

پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت روز معلم

فرماندار کامیاران با صدور پیامی"روز معلم"را تبریک گفت
پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت روز معلم

به گزارش روابط عمومي فرمانداري  پيام تبريک " دکتر مسعود الماسی" به مناسبت روز معلم به اين شرح است:

   بسم الله الرحمن الرحیم

معلمان طلایه داران پیشرفت و تعالی در هر کشور و جامعه ای هستند و همچون خورشیدی تابناک بر تارک جوامع بشری می درخشند و پیامبر گونه رسالت خطیر هدایت و روشنگری و نجات انسان ها ، از دام ظلمت ، جهالت ، شقاوت و ضلالت را بر عهده دارند.

بي‌ترديد راز ماندگاري و عظمت معلمان در ذهن و قلب مردم همانا خلوص و صفاي باطن آنهاست و قطعا جوشش چشمه‌سارهاي زلال پويندگان راه سعادت و تكامل بشري حاصل مجاهدت‌هاي معلمان و مربيان فرزانه‌اي است كه امانت‌دار انسان‌اند.

به راستي ظرافت و زيبايي كار معلمان در عرصه تعليم و تربيت ستودني و تعظيم در مقابل عظمت، شكوه و گرانمايگي اين قشر خدوم و پرتلاش براي آحاد جامعه ، ضرورتي اجتناب‌ناپذير است.

اينجانب به عنوان نماينده دولت اعتدال و تدبیر وامید در شهرستان کامياران، در سال مزين به نام "رونق تولید" ، با گراميداشت ياد و خاطره معلم فرهيخته استاد شهيد مرتضي مطهري و شهداي والا مقام سنگر مقدس تعليم و تربيت، فرارسيدن 12 اردیبهشت روز معلم را به همه اساتيد، معلمان و تلاش گران صبور، متعهد و سخت كوش عرصه فرزانگي و دانايي ایران عزیز به ویژه معلمان و فرهنگیان شهرستان کامیاران تبريك و تهنيت عرض نموده ، توفيقات همگي اين عزيزان را در خدمت به رشد و بالندگي و اعتلاي فرهنگ و انديشه ميهن عزيز اسلامي، از درگاه خداوند دانايي بخش مسئلت می نمایم.

                                                                                       مسعود الماسی

                                                                                فرماندار شهرستان کامياران

 

بازدید [ 454 ]
برچسب ها