اخبار

کامیاران

پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

فرماندار شهرستان کامیاران با صدور پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت
پیام تبریک فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران متن پیام صادره از سوی دکتر مسعود الماسی فرماندار این شهرستان به شرح زیراست.

بسمه تعالی

روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد ، روابط عمومی آئینه زیبایی هاست ، روابط عمومی حافظ منافع دستگاه مربوطه و مردمی است که با آن سر و کار دارند وبه مثابه پلی است که با برقراری ارتباط دوسویه از هر نوع گسستگی جلوگیری و با افزایش سطح آگاهی جامعه از عملکرد‌ها و نحوه‌ی خدمات ، نقش مردمی را در توسعه‌ی ملی پررنگ‌تر و امید به آینده با افقی بهتر و شکوفاتر را بیشتر می کند.

امروزه ارتباطات یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان و شالوده و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است و روابط عمومی سازمانها با بهره گیری از عصر جدید ارتباطات می توانند زمینه ساز ارتقاء جایگاه خود وسازمان را فراهم نمایند که این اهم در سایه توجه بیشتر مدیران دستگاهها به مقوله مهم روابط عمومی و ارتباطات حاصل خواهد شد.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال وتدبیر وامید بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده و امیدوارم با بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی، ایده‌ها و خلاقیت‌های نوآورانه بیش از گذشته در جهت رشد و توسعه‌ی شهرستان کامیاران گام بردارند.

 

مسعود الماسی

فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 525 ]
برچسب ها