اخبار

پیام تبریک سرپرست فرمانداری کامیاران به مناسبت هفته وحدت

سرپرست فرمانداری کامیاران طی پیامی سالروز میلاد باسعادت عصاره نبوّت ، حضرت ختمی مرتبت «محمد مصطفی(ص) »و حضرت امام جعفر صادق(ع) و فرارسیدن هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم متدین و با ایمان کامیاران تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک سرپرست فرمانداری کامیاران به مناسبت هفته وحدت

متن این پیام که از سوی دکتر جمال ارشدی صادر شده است به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک آن زمان که خدواند سبحان در دایره امکان خلقت ، آخرین حلقه ی انبیاء ، مایه مسّرت اولیاء و غایت آمال اوصیاء، محمد مصطفی را رقم زد. زمین ، آسمان و تمامی کائنات به احترام وجودش کلامی جز "فتبارک الله احسن الخالقین" بر زبان نیاوردند.

 و آن گاه که مردم را بر محور کلام برحق و آسمانی " قولوا لا اله الا الله تفلحوا " گردهم آورد، وحدت امت در دایره دین جهان شمول اسلام ارائه شد که تا ابد زنده و پایدار بماند.

 اینجانب میلاد پیامبر مهربانی ، پیامبر اخلاق و برترین انسان تمام تاریخ خلقت از آغاز تا انجام و حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته ی وحدت را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم متدین و با ایمان شهرستان کامیاران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

کامیاران با توجه به وحدت بی نظیر فرق مذهبی ، نمونه ای از آرمان رسول الله (ص) در وحدت است و یقیناً مردم شهرستان در سایه چتر پربرکت، پیامبر نور و مهربانی ، عشق و محبّت به هم نوع را از اوجب واجبات دانسته و در این ایام فرخنده حمایت و دستگیری را سرلوحه ی کار خویش می سازند.

 امید است همه ی ما زیر پرچم یگانگی وحدتی که خاتم النبیین برای همیشه تاریخ بر افراشته ،در قالب یک امت واحده حرکت کرده و کامیاران دروازه‌ی کردستان را به نمادی از وحدت تبدیل کنیم.

 

جمال ارشدی

سرپرست فرمانداری کامیاران

بازدید [ 1717 ]
برچسب ها