اخبار

کامیاران

پیام تبریک سرپرست فرمانداری کامیاران به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران با صدور پیامی فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر وسی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
پیام تبریک سرپرست  فرمانداری کامیاران  به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران متن این پیام که از سوی  سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران صادر شده است به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

وَالْفَجْرِ وَلَیَالٍ عَشْرٍ

بهمن‌ماه هر سال یادآور شکوه ، عظمت ، شور و شعور انقلابی مردمی است که دراوج ظلم واستبداد با تکیه بر ایمان ، اعتقاد وپیروی از  رهبری امام (ره) به پا خواستند تا استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را برای سرزمین خود به ارمغان بیاورند ، دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب ، دهه به ثمر نشستن خون های ریخته شده در راه حق ، عدالت و دهه دست یافتن به آرزوهای ملتی است که با خلق حماسه ای ماندگار نام ایران را در تاریخ جاودانه کردند.

هر ساله مردم انقلابی شهرستان کامیاران همسو با دیگر نقاط کشور با برگزاری جشن های باشکوه در این ایام مبارک که از 12بهمن ماه مصادف با سالروز ورود تاریخی امام راحل (ره) به میهن عزیزمان آغاز و با پیروزی انقلاب در 22 خاتمه می یابد ضمن تجدید میثاق مجدد با آرمان های امام (ره) ، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) وشهدای گرانقدر ، حمایت خود را از دستاوردهای بزرگ این انقلاب مردمی اعلام و یکپارچگی، وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی، ظلم‌ستیزی، بیداری و آزادی‌خواهی را به نمایش می گذارند. و ما پس ازگذشت حدود چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی ، علیرغم تمام توطئه ها و دشمنی ها روز به روز شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در تمام عرصه ها هستیم و کارنامه سی و نه ساله نظام برآمده از انقلاب اسلامی گواه این واقعیت است.

اکنون که توفیق الهی نصیبمان شده است تا شاهد برگزاری مراسم های سی ونهمین سالگرد پیروزی حق بر باطل باشیم برخود لازم می دانم به عنوان نماینده دولت تدبیر وامید در این شهرستان ، ایام الله دهه مبارک فجر و ۲۲ بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر مسئولان محترم ،  مردم عزیز ایران اسلامی و به ویژه مردم متدین ، انقلابی و غیور شهرستان کامیاران تبریک وتهنیت عرض نمایم و با آرزوی موفقیت وسربلندی برای همشهریان گرامی از مردم فهیم دعوت می نمایم تا همانند گذشته با حضور ارزشمند خود در مراسم و برنامه های جشن انقلاب و راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن، اقتدار، وحدت ملی وهمبستگی  خود را به نمایش بگذارند.

جمال ارشدی

سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران

بازدید [ 759 ]
برچسب ها