اخبار

شهرستان کامیاران

پیام تبریک دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت هفته وحدت

دکترمسعود الماسی طی پیامی سالروز ميلاد باسعادت عصاره نبوّت و حضرت ختمي مرتبت، محمد مصطفي(ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق(ع) و فرارسیدن هفته وحدت، را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم متدین و باایمان کامیاران تبریک و تهنیت گفت
پیام تبریک دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران به مناسبت هفته وحدت

به گزارش روابط عمومي فرمانداري کامياران متن اين پيام به شرح زير است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 بي شک آن زمان که خدواند سبحان در دايره امکان خلقت ، آخرين حلقه ي انبياء ، مايه مسّرت اولياء و غايت آمال اوصياء، محمد مصطفي را رقم زد. زمين ، آسمان و تمامي کائنات به احترام وجودش کلامي جزء فتبارک الله احسن الخالقين بر زبان نياوردند.

 و آن گاه که مردم را بر محور کلام برحق و آسماني " قولوا لا اله الا الله تفلحوا " گردهم آورد .وحدت امت در دايره دين جهان شمول اسلام ارائه شد که تا ابد زنده و پايدار بماند.

 ايجانب ولادت باسعادت پيامبر مهرباني ، پيامبر اخلاق و برترين انسان تمام تاريخ خلقت از آغاز تا انجام و فرزند پاکش حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته ي وحدت را به تمامي مسلمانان جهان به وِيژه مردم متدين و با ايمان شهرستان کامياران تبريک و تهنيت عرض مي نمايم.

 کامياران با توجه به همدلی بي نظير ، نمونه اي از آرمان رسول الله (ص) در وحدت است و يقيناً مردم شهرستان در سايه چتر پربرکت ، پيامبر نور و مهرباني ، عشق و محبّت به هم نوع را از اوجب واجبات دانسته و در اين ايام فرخنده حمايت و دستگيري را سرلوحه ي کار خويش مي سازند.

 اميد است همه ي ما زير پرچم يگانگي وحدتي که خاتم النبيين براي هميشه تاريخ بر افراشته ،در قالب يک امت واحده حرکت کرده و در جهت اعتلای کامياران به عنوان نماد وحدت تلاش نماییم.

 

مسعود الماسی - فرماندار شهرستان کامیاران

بازدید [ 230 ]
برچسب ها