اخبار

کامیاران

پيام تبريك فرماندار کامیاران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به کلیه تلاشگران و فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات تبریک گفت
پيام تبريك فرماندار کامیاران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران؛  دکتر مسعود الماسی در پيامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به كليه تلاشگران و فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات تبريك گفت.

در متن اين پيام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم

نقش روابط عمومي‌ها در تحقق اهداف سازمان و حضور آنها در بخش اصلي راهبردهاي مديريتي بي‌بديل است . روابط عمومي‌ها به عنوان بخش اصلي يك راهبرد هستند و اگر در راهبردها نقش روابط عمومي‌ها در نظر گرفته نشود، خروجي فعاليت‌ها اثر گذار نخواهد بود. همچنين در ارزيابي عملكرد روابط عمومي علي‌رغم اهميت انتشار اخبار در رسانه‌ها، تحقق اهداف مهم است كه روابط عمومي مي‌تواند در تحقق آن اثر گذار باشد. وامروزه نقش پویا و مؤثر روابط عمومی در تنویر افکار عمومی، اطلاع رسانی به موقع، پاسخگویی و همکاری و تعامل سازنده با رسانه‌ها سبب ایجاد همبستگی اجتماعی، تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی و تجمیع ظرفیت ها، امکانات و منابع برای دستیابی به تفاهم قوی با مردم شده است .

یقینا حضور نیروی انسانی توانمند، شایسته، متعهد و متخصص و دارای مهارت‌های لازم در روابط عمومی ها سبب ترویج گفتمان توسعه آفرین در بین مخاطبین سازمان می‌شود. تلاشگران این حوزه با شناخت و درک متقابل در فرآیندی با محوریت اعتماد زایی و امید آفرینی ضمن برقراری ارتباط با جامعه مخاطب به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به وظایف مدیریتی خود نیز در قالب هنر مردم داری و برپایه اصول اخلاقی و رسالت حرفه‌ای عمل می‌کنند و بر این اساس پیش قراول پویایی هر سازمان روابط عمومی است و در حال حاضر که جامعه نیازمند آگاهی بیشتر در مقابله با کروناست روابط عمومی ها می توانند نقش آفرین در حفظ سلامت شهروندان باشند.

اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال ضمن تبریک فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از تلاش‌های خالصانه و بیدریغ کلیه فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات به ویژه زحمت کشان این حوزه در شهرستان کامیاران صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و با ارج نهادن ایفای نقش موثر شما عزیزان در مقابله و مبارزه با بیماری کرونا و همراهی با مدافعان و ایثارگران سلامت ، موفقیت و سربلندیتان را در این راه ودر زندگی از خداوند متعال خواهانم و امیدوارم در سال جهش تولید با عنایت پروردگار و همراهی، همدلی، حمایت و پشتیبانی تمامی تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات و مردم فهیم و شریف شهرستان  روند بهبود شاخصهای کمی و کیفی توسعه‌ای با شتاب بیشتری تداوم و با بالندگی و شکوفایی بیش از پیش این دیار را در پرتوی نظام مقدس اسلامی شاهد باشیم.

مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران

 

بازدید [ 80 ]
برچسب ها