اخبار

کامیاران

پذیرایی از 3000 زائر اربعین حسینی طی سه وعده غذایی در موکب کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران در بازدید از موکب خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی این شهرستان به همراه معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، فرمانده سپاه کامیاران و مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت : در سه وعده غذایی از 3000 زائر ار بعین پذیرایی می شود
پذیرایی از 3000 زائر اربعین حسینی طی سه وعده غذایی در موکب کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر روز سه شنبه 23 مهر ماه 98 دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، فریدون باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، سرهنگ حسین ملکی فرمانده سپاه شهرستان و محمدباقر محمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان از موکب انصار الرسول کامیاران به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی بازدید به عمل آوردند.

فرماندار شهرستان کامیاران در این بازدید گفت : با هدف ارائه خدمات مناسب و شایسته به زائرین و نیز بنا به تصمیم و نظر جمعی و همکاری ادارات در سال جاری این موکب در خروجی کامیاران به سمت کرمانشاه برپا شد.

دکتر مسعود الماسی افزود : خوشبختانه قرار گرفتن این امکانات در مسیر اصلی تردد زائرین ، حمایت های مردمی و اتحاد و همدلی اهل سنت و اهل تشیع شهرستان در ارائه کمک های خود به این موکب باعث شده است شاهد استقبال و حضور بیشتر زائرین در این موکب و ارائه خدمات بهتر با توجه به فضای مناسب اسکان وپذیرایی باشیم.

وی تصریح کرد : به همت افراد خیر در سه وعده غذایی از 3000 هزار زائر اربعین پذیرایی می شود که نسبت به سال قبل شاهد افزایش میزان مراجعین به موکب بوده ایم.

فرماندار شهرستان کامیاران با تقدیر از تمام کسانی که در راه اندازی این موکب همکاری نموده اند اظهار امیدواری کرد : اجر وپاداش این کار معنوی ماندگار و همگان در ثواب زیارت زائرین شریک باشند.

موکب کامیاران

بازدید [ 280 ]
برچسب ها