اخبار

شهرستان کامیاران

واگذاری 16 واحد مسکن به مددجویان کمیته امداد در شهرستان کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران در مراسم واگذاری 16 واحد مسکن مددجویی که با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور و محسن فتحی نماینده مجلس برگزار شد ، با ابراز خرسندی از واگذاری این واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد در کامیاران گفت : با تداوم حمایت های دولت تدبیر وامید از محرومین روند ساخت وساز مسکن برای اقشار نیارمند در شهرستان ادامه خواهد داشت
واگذاری 16 واحد مسکن به مددجویان کمیته امداد در شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز پنج شنبه 17 مهر ماه 1399  در مراسمی با حضورآقایان : مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور ، دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، دکتر محسن فتحی نماینده مردم در مجلس ، فریدون باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار ، دکتر رسول شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد کردستان ، سرهنگ حسین ملکی فرمانده سپاه شهرستان ، سرهنگ میرولی بیگی جانشین انتظامی شهرستان ، صارمی و یوسفی مسئول دفتر نمایندگان در مجلس و جمعی از مسئولان وخانواده های تحت پوشش کمیته امداد آیین واگذاری 16 واحد مسکن مددجویی وتحویل کلید این واحدها به خانواده های نیازمند برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تقدیر از همکاری ادارات وخیرین و ابراز خرسندی از خانه دار شدن تعدادی از خانواده های نیازمند در سطح شهرستان گفت : با تداوم حمایت های دولت تدبیر وامید از محرومین روند ساخت وساز مسکن برای اقشار نیارمند در این شهرستان ادامه خواهد داشت.

دکتر الماسی از انعقاد تفاهم نامه واگذاری زمین برای 55 خانواده نیازمند دیگر در سایت 2400واحدی مسکن مهر خبر داد وافزود : فرایند ساخت این واحدها به زودی آغاز خواهد شد.

وی به منظور بهره مندی بیشتر خانواده های نیازمند از مسکن پیشنهاد کرد : در زمین های واگذار شده با ایجاد تغییراتی در نقشه و قراردادن آسانسور، بلند مرتبه سازی صورت گیرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه به 3 برابر شدن افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد اشاره و بیان داشت : اهتمام دولت تدبیر و امید مبنی بر افزایش منابع اعتباری، حمایتی و اجتماعی نسبت به مددجویان کمیته امداد در مقایسه با دولت‌های گذشته به صورت تصاعدی و قابل توجه بوده است.

دکتر رسول شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد کردستان در این مراسم با تقدیر از حمایت دستگاههای اجرای و خیرین در احداث و واگذاری واحدهای مسکونی به مددجویان کمیته امداد گفت : امروز 16 واحد مسکن به طور همزمان به خانواده های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد در کامیاران واگذار می شود که 6 واحد آن شهری و 10 واحد آن روستایی است.

شیخی زاده خاطر نشان کرد : این 16 واحد در زمینی به متراژ1620 متر مربع و زیربنای 950متر مربع احداث شده که درمجموع 17 میلیارد و900میلیون ریال اعتبار برای ساخت آنها هزینه شده است .

وی افزود: محل تامین اعتبار این واحدها از طریق کمک بلاعوض کمیته امداد، منابع سازمان برنامه و بودجه، تسهیلات صندوق امداد ولایت و کمک خیران بوده است.

مدیر کل کمیته کردستان ادامه داد: ساخت هزار واحد مسکونی دیگر برای مددجویان از دیگر برنامه‌های تامین مسکن برای مددجویان کردستانی است که زمین آن از طریق استانداری، فرمانداری ، راه وشهرسازی و شهرداری‌ها تامین شده و آماده ساخت است.

در ادامه این مراسم کلید این واحدها توسط بختیاری ریاست کمیته امداد کشور تحویل خانواده های تحت پوشش این نهاد در شهرستان شد.

واگذاری مسکن محرومین به مددجویان کمیته امداد

بازدید [ 100 ]
برچسب ها