اخبار

شهرستان کامیاران

واگذاری امتیاز و مالکیت باشگاه آوالان کامیاران

رئیس اداره ورزش و جوانان کامیاران از واگذاری امتیاز و مالکیت باشگاه آوالان این شهرستان خبرداد
واگذاری امتیاز و مالکیت باشگاه آوالان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران سیوان رحیم پور رئیس اداره ورزش وجوانان کامیاران اعلام کرد : طی جلسه ای که در محل اداره ورزش وجوانان و با حضور هیئت مدیره باشگاه آوالان برگزار شد مصوب گردید امتیاز و مالکیت این باشگاه به آقای مختار(اخلاق) فروردینی واگذار شود.

وی با تقدیر از زحمات اعضای هیئت مدیره باشگاه که در طول سال گذشته به منظور موفقیت تیم آوالان کشیده اند ، افزود : اداره ورزش وجوانان همانند گذشته تمام تلاش خود را جهت  موفقیت تیم بکار خواهد گرفت و امکانات خود از قبیل زمین چمن و خوابگاه را به همین منظور اختصاص خواهد داد.

رحیم پور خاطرنشان کرد : صاحب امتیاز باشگاه به زودی نسبت به معرفی اعضای جدید هیئت مدیره اقدام وتمرینات تیم برای فصل جدید مسابقات از 15 تیر ماه  آغاز خواهد شد.

در این جلسه مختار فرودینی مالک باشگاه آوالان گفت : خدمت به جوانان کردستان و کامیاران و ایجاد شادی و نشاط برای آنان را به عنوان یک افتخار برای خود می پذیرد و با تمام توان برای موفقیت تیم آوالان تلاش خواهد کرد.

وی با تقدیر از زحمات اعضای هیئت مدیره ، کادر فنی ، بازیکنان و تشکر ازحمایت هواداران و حامیان این تیم از سراسر استان کردستان وشهرستان کامیاران افزود : این تیم به عنوان نماینده استان و متعلق به همه دوست داران آن می باشد و امید هست بیشتر ازگذشته مورد حمایت مردم ومسئولان قرار گیرد.

بازدید [ 869 ]
برچسب ها