اخبار

شهرستان کامیاران

هیأت بازرسی انتخابات شهرستان کامیاران آماده دریافت گزارش‌های مردمی است

هیأت بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کامیاران از آمادگی این هیأت جهت دریافت گزارش‌های مردمی خبرداد
هیأت بازرسی انتخابات شهرستان کامیاران آماده دریافت گزارش‌های مردمی است

هیأت بازرسی انتخابات شهرستان کامیاران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مردم شهرستان و داوطلبان یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مربوطه می‌توانند پیشنهادها و گزارش‌های خود را پیرامون مسائل مختلف و تخلفات انتخاباتی به این هیأت اطلاع دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کامیاران؛ در این اطلاعیه آمده است: برای تسهیل در برقراری ارتباطات و رسیدگی سریع به گزارش‌ها ، هیأت‌های بازرسی انتخابات در محل فرمانداری‌ مستقر و آماده دریافت گزارشات مردمی و داوطلبان نمایندگی مجلس می باشد.

هیأت بازرسی انتخابات شهرستان کامیاران شماره 09903898132 را برای دریافت گزارش‌های مردمی و نامزدهای نمایندگی یازدهمین مجلس شورای اسلامی از طریق پیامک یا واتساپ وتلگرم اعلام کرده است.

گفتنی است به استناد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، هیأت بازرسی انتخابات شهرستان از سوی هیأت بازرسی انتخابات استان و به منظور نظارت بر حسن اجرای انتخابات، اجرای صحیح قانون انتخابات و صیانت از آرای مردم تشکیل شده است.

لازم به ذکر است اعضای هیأت بازرسی انتخابات شهرستان کامیاران اشخاص زیر می باشند.

 ۱-مهندس زارع معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری بعنوان رئیس هیئت بازرسی شهرستان

۲- رستمی رئیس محیط زیست به عنوان دبیر هیئت بازرسی

۳- حبیب الله ابراهیمی رئیس بهزیستی عضو هیئت بازرسی

بازدید [ 245 ]
برچسب ها