اخبار

کامیاران

همایش روز ملی روستا در کامیاران برگزار می شود

در جلسه ای با حضور معاون امورعمرانی وبرنامه ریزی فرماندار کامیاران ، بخشداران و جمعی کارشناسان ادارات اعلام شد به مناسبت روز ملی روستا در 15 مهر ماه همایشی برگزار می شود
همایش روز ملی روستا در کامیاران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران در جلسه ای با حضور معاون امور عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار کامیاران ، بخشداران و جمعی از کارشناسان از ادارات اعلام شد به مناسبت روز ملی روستا در 15 مهر ماه همایش برگزار می شود.

صلاح الدین زارع معاون فرماندار کامیاران در این جلسه با اشاره به اهمیت ونقش روستا در تامین منابع ، تولید و اشتغال گفت : معرفی دستاوردهای مناطق روستایی به همین منظور ضروری است.

وی افزود : بانوان در مناطق روستایی نقش مهمی در اقتصاد و انجام فعالیتهای روزمره دارند که لازم است به این قشر نگاه ویژه داشته باشیم.

زارع خاطرنشان کرد : برنامه ریزی لازم به منظور اجرای همایش ملی روستا انجام خواهد شد که بخشی از این برنامه به امور بانوان اختصاص خواهد یافت.

معاون فرماندار کامیاران در امور عمرانی وبرنامه ریزی تاکید کرد : بایستی شرایط لازم برای بانوان در روستاها فراهم شود تا در کنار همسرداری وتربیت فرزندان خوب در انجام فعالیتهای اقتصادی واجتماعی نقش پررنگ تری داشته باشند.

گفتنی است در ادامه این جلسه حسین پناهی کارشناس امور بانوان فرمانداری خواستار اجرای برنامه های متنوع با محوریت بانوان در زمینه های فرهنگی واجتماعی شد.

بازدید [ 538 ]
برچسب ها