اخبار

شهرستان کامیاران

همایش توجیهی آموزشی مجریان انتخابات در کامیاران برگزار شد

همایش توجیهی آموزشی مجریان انتخابات امروز سه شنبه 29 بهمن ماه 98 در محل فرهنگسرای کامیاران برگزار شد
همایش توجیهی آموزشی مجریان انتخابات در کامیاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران همایش توجیهی آموزشی مجریان انتخابات امروز سه شنبه 29 بهمن 98 در محل فرهنگسرای کامیاران با حضو دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع رئیس هیئت بازرسی ، باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، اعضای هیئت اجرایی ، نمایندگان فرماندار و اعضای اجرایی شعب اخذ رای برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این همایش گفت : ما عملا و مومنانه اصل بی طرفی را در این انتخابات رعایت کرد ایم و از عوامل اجرایی می خواهیم با رعایت اصل بی طرفی و حفظ امانتی که بر عهده آنها گذاشته شده است قانون را به نحو مطلوب اجرا نمایند.

وی ضمن دعوت از عموم مردم جهت حضور آگاهانه در پای صندوق های اخذ رای ، افزود : انتخابات در ایران اسلامی نماد مردم سالاری دینی و عینیت بخشیدن به خواست وحق مردم است که شرکت در آن رویکرد وآینده مملکت را رقم خواهد زد.

وی با اشاره به تفاوتهای مجلس های شکل گرفته در طول 41 سال اخیر بیان داشت : تشکیل هر مجلس تغییر و تحول خاص خود را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار کامیاران افزود : استفاده از حق رای جامعه را به خواست خود می رساند ودر واقع به وسیله انتخابات می توان آنچه را که خواسته مردمی است دنبال کرد.

دکتر الماسی تصریح کرد : در این دوره ضمن رعایت قانون برای ستادهای تبلیغاتی نامزدها هیچ گونه مزاحمتی از سوی مسئولان برگزاری انتخابات ایجاد نشده که این خود می تواند در برگزاری انتخاباتی پرشور موثر باشد.

وی خاطر نشان کرد : در اجرای انتخابات با تدابیر قانونی سعی شده است تا با پارتشین بندی در صندوق های ثابت امکان ثبت رای مخفی توسط شرکت کنندگان فراهم شود.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه در خصوص شرایط انتخاب کنندگان سلامت عقلی ، داشتن 18 سال سن تمام (متولدین دوم اسفند 80 وقبل از آن )و داشتن مدارک شناسایی ( شناسنامه و کد ملی یاکارت ملی) را ضروری دانست.

در ادامه آموزش های لازم توسط مدرسین ستاد انتخابات آقایان صدیقی و مرادی ارائه شد.

همایش آموزشی مجریان انتخابات در کامیاران

بازدید [ 193 ]
برچسب ها