اخبار

نواخته شدن زنگ سپاس در مدارس کامیاران

به مناسبت هفته معلم و با حضور فرماندار کامیاران زنگ سپاس در مدارس اسن شهرستان و به صورت نمادین در مدرسه کارودانش تلاشگران نواخته شد
نواخته شدن زنگ سپاس در مدارس کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز شنبه 14 اردیبهشت ماه 98 به مناسبت هفته معلم وبا حضور دکتر مسعود الماسی زنگ سپاس در مدرسه کارودانش تلاشگران به صدا در آمد و با اهدای لوح سپاس از معلمان تجلیل شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک هفته معلم گفت : دستاوردهای ما در حال حاضر نتیجه تعلیم وتربیت و زحماتی بوده که خانواده تعلیم وتربیت متحمل شده است.

دکتر مسعود الماسی با اشاره به همزمانی این هفته وهفته کارگر و ناگذاری سال 98 به نام سال رونق تولید افزود : امروزه معلمان ما هستند که داش و مهارت کارگران ما را تامین می کنند و با تلاش خود در مدارس کارودانش و فنی وحرفه ای کارگرانی که حرفه ای تحویل جامعه می دهند که در گذشته چنین شرایطی وجود نداشت.

وی تصریح کرد: برای رسیدن به مهارت کافی به منظوردستیابی به توسعه ای که متکی به خود وبی نیاز ازدیگران باشیم نیازمند تقویت راه دانایی هستیم.

فرماندار شهرستان کامیاران با عنایت به قرار گرفتن در هفته تعلیم وتربیت گفت : تعلیم وتربیت مختص به تمام زوهاست و امید است با تأسی ا این هفته همواره به یاد دادن و یادگیری مشغول باشیم.

در ادامه این مراسم زنگ سپاس با دستان دکتر مسعود الماسی فرماندار نواخته شد وبا اهدای لوح سپاس از معلمان تجلیل به عمل آمد.

لازم به توضیح است زنگ سپاس در دیگر مدارس شهرستان کامیاران به صدا در آمد.

زنگ سپاس اردیبهشت 98 کامیاران

بازدید [ 457 ]
برچسب ها