اخبار

نشست کمیته برنامه ریزی هفته دولت برگزار شد

معاون فرماندار کامیاران در جلسه برنامه ریزی هفته دولت با تبریک این هفته گفت : در هفته دولت برنامه های مختلفی در سطح شهرستان اجرا می شود.
نشست کمیته برنامه ریزی هفته دولت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه ای به ریاست معاون فرماندار وبه منظور هماهنگی بین ادارات مختلف در خصوص برنامه ریزی و اجرای برنامه های هفته دولت ساعت روز سه شنبه 31 مرداد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عطاء اله فرهادی در این جلسه به خدمات دولت در بخش های مختلف در طول چهار سال گذشته اشاره کرد وگفت : دولت علیرغم تمام مشکلات از تمام توان وظرفیت خود در جهت توسعه وافزایش خدمات وبالابردن رضایت عمومی استفاده کرده و برنامه های خود را به خوبی پیش برده است.

وی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر ضمن تاکید لازم مبنی بر همراهی مسئولین ادارات ونهادها با برنامه های دولت افزود: اطلاع رسانی خدمات شایسته نظام ضروری است وهفته دولت فرصت مناسبی است تا این خدمات به اطلاع مردم عزیز رسانده شود ومدیران بایستی در این زمینه روابط عمومی ها را بکار گیرند.

فرهادی ازاجرای برنامه های مختلف به مناسبت این هفته خبرداد و تصریح کرد : این هفته فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات دولت است و ادارات در این زمینه گزارش فعالیتهای خود را اعلام نمایند.

معاون فرمانداری کامیاران اظهار امیدواری کرد : با تداوم خدمات رسانی در سطح شهرستان روز به روز شاهد توسعه بیشتر باشیم.

بازدید [ 156 ]
برچسب ها