اخبار

کامیاران

نشست هم اندیشی فرماندار با روحانیون شهرستان برگزار شد

نشست هم اندیشی روحانیون و ماموستایان با موضوع نقش علما درافزایش سطح بینش و آگاهی عموم مردم به ویژه جوانان و تقویت معنویت و مسائل اعتقادی آنان با راهکارهای به روز در محل فرمانداری کامیاران وبا حضور دکتر الماسی فرماندار برگزارشد
نشست هم اندیشی فرماندار با روحانیون شهرستان برگزار شد

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست گفت : روحانیون نقش مهمی درارتقاء سطح معنویت و حل مشکلات اجتماعی وفرهنگی جامعه دارند.

وی با اشاره به نقشی که روحانیون درافزایش سطح آگاهی افراد به ویژه جوانان و نیاز آنان نسبت به شناخت موضوعات مختلف می توانند ایفا کنند خواستار آن شد که مسائل معنوی و اعتقادی با مسائل روز جوانان وصل شود.

دکتر الماسی تصریح کرد : ساختن انسانهای ارزشمند و با تقوا و کمک به توسعه جامعه و رفع مشکلات اجتماعی حائز اهمیت بوده و و در این راستا حضور و ورود روحانیون ضروری است.

مسعود الماسی با برشمردن پتانسیل ها وظرفیتهای شهرستان کامیاران و وجود جوانان و اقشار پویا و فعال بیان کرد: خطرها ، معضلات و ناهنجاری های اجتماعی جوانان وتوده های شهری و روستایی را تهدید می کند که برای سلامت جامعه انتظار می رود علما با ایجاد ارتباط نزدیک و احساس مسئولیت بیشتری تلاش نمایند تا تهدیدها را بی اثر نمایند.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه به بعضی از برنامه های اجرا شده دولت جهت ایجاد اشتغال و عمران وآبادانی روستاها اشاره وگفت : استراتژی بر این است که روستاها را آباد و تولید را رونق ببخشد.

دکتر مسعود الماسی در این نشست با اشاره به لزوم آینده نگری در خصوص مسائل مختلف  گفت : ما در راستای اصول پدافند غیر عامل و مدیریت بحران و به منظور پیشگیری از مسائل ومشکلاتی که احتمال وجود آن بود خط انتقال گاز کامیاران به سروآباد و مریوان در محدوده سد زیویه با هزینه ای حدود 3 میلیارد تومان جابجا شد که نگاه به مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز باید به همین صورت باشد.

بازدید [ 663 ]
برچسب ها