اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست هم اندیشی روئسای انجمن های اولیاء و مربیان مدارس کامیاران با فرماندار

دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران : نقش انجمن اولیاء در مدیریت مدارس یکی از جدی ترین و کاربردی ترین رویکرد های نظارتی و ‏اجرایی والدین در امورات مدارس است
نشست هم اندیشی روئسای انجمن های اولیاء و مربیان مدارس کامیاران با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز چهارشنبه 7 آذر نشت هم اندیشی روئسای انجمن های اولیاء و مربیان مدارس کامیاران با فرماندار برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه گفت : هدف ما از تشکیل چنین نشست هایی برقراری ارتباط موثر با بدنه جامعه و همفکری وهم اندیشی جهت حل مسائل ومشکلات است و به همین منظور تا کنون نشست هایی با اقشار مختلف برگزار شده است.

وی افزود : ما به دنبال انجام اقدامات وفعالیت هایی هستیم تا بر اساس خواسته مردم و در جهت منافع عموم باشد .

دکتر الماسی تصریح کرد : برقراری ارتباط درست با مردم ، همسو سازی سنت ومدرن ، تزریق افکار مثبت به منظور پیشگیری از انسداد حرکتی با تلاش و همکاری گروههای مختلف  امکان پذریر است و دولت اعتدال به دنبال ایجاد شرایط مطلوب در این راستا است.

فرماندار کامیاران در ادامه با اشاره به موضوع این نشست گفت : والدین نقش اصلی در تعلیم وتربیت دارند و فعالیت انجمن اولیاء با سابقه 42 ساله با هدف ایجاد ارتباط دو سویه بین خانه ومدرسه است و در واقع نقش انجمن اولیاء در مدیریت مدارس یکی از جدی ترین و کاربردی ترین رویکرد های نظارتی و ‏اجرایی والدین درامورات مدارس است.

وی تصریح کرد : انجمن واولیاء می تواند در برنامه های مختلف نقش ایفا کند و در پیشبرد اهداف نظام آموزشی موثر و کار گشا باشد.

دکتر الماسی از اجرای طرح نماد یا نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان  در شهرستان  کامیاران خبر داد و افزود : انجمن اولیاء ومربیان با همکاری در این زمینه می تواند به اجرای درست طرح و موفقیت بیشترآن کمک کند. 

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه اظهار امیدواری کرد : با همفکری وهم اندیشی جدی روئسای انجمن های اولیاء ومربیان اصلاحاتی در حوزه تعلیم وتربیت ایجاد شود.

هادی اله ویسی مدیر آموزش وپرورش کامیاران در ابتدای این نشست با تقدیر از اهمیتی که فرماندار شهرستان در بحث تعلیم و تربیت ومسائل آموزش وپرورش قائل هستند گفت : تداوم چنین جلساتی می تواند باعث نتیجه گیری و بررسی چالش های مطرح شده و ارائه راهکارهارها وراه حل های مطلوب باشد.

وی افزود : امر آموزش یک مثلث سه ضلعی است که با حضور معام ، دانش آموزان و اولیاء کامل خواهد شد.

اله ویسی هدف از برگزاری چنین نشت هایی را طرح مسائل مختلف وهمفکری جهت حل آن عنوا کرد.

در ادامه این نشست روئسای انجمن اولیاء ومربیان به بیان نکات نظرات خود پرداختند و اظهار امیدواری کردند : مدیران محترم نیز با تبیین اهداف ‏مدارس زمینه همکاری و تعامل اعضای انجمن را که نمایندگان والدین دانش آموزان هستند، فراهم کنند و استفاده از پتانسیل جدی این نهاد ‏در زمینه های مختلف آموزشی، فرهنگی، اقتصادی و ... نهادینه شود.

نشست با انجمن اولیاء

بازدید [ 655 ]
برچسب ها