اخبار

شهرستان کامیاران

نشست هم اندیشی جمعی از فرزندان ، برادران و خواهران شهداء با دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران

به مناسبت روز بزرگداشت شهداء وسالروز تاسیس بنیاد شهید وامور ایثارگران، جمعی از فرزندان ، برادران و خواهران شهداء درنشستی صمیمی وبا حضور فرماندارشهرستان کامیاران در محل سالن جلسات فرمانداری شرکت کردند
نشست هم اندیشی  جمعی از فرزندان ، برادران و خواهران شهداء با دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران به مناسبت روز بزرگداشت شهداء وسالروز تاسیس بنیاد شهید وامور ایثارگران، جمعی از فرزندان ، برادران و خواهران شهداء درنشستی صمیمی وبا حضور فرماندارشهرستان کامیاران ، معاون  سیاسی و اجتماعی فرماندار ، رئیس بیناد شهید وامور ایثارگران ، مشاور فرماندار در امور ایثارگران در محل سالن جلسات فرمانداری شرکت کردند.

 فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست هم اندیشی وصمیمانه با تبریک سالروز تاسیس بنیاد شهید وامور ایثارگران و گرامیداشت روز شهداء گفت: نامگذاری این روز از سوی بنیانگذارکبیرانقلاب به عنوان شخصیت برجسته وبزرگ سیاسی ومذهبی که تنها رضای خدا را مدنظر داشت اقدامی مهم به منظورارج نهادن به مقام شهید وشهادت است.

وی با اشاره به ویژگیهای بارز شهداء افزود : امنیت ، توسعه و اقتدار امروز ایران اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک شهدا و جانفشانی آنان است.

دکتر الماسی تصریح کرد : مردم کامیاران نگاه مثبتی نسبت به خانواده های معظم شهدا وایثارگران دارند وما این را با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در اجلاسیه ی شهدای شهرستان به خوبی دیدیم.

دکتر مسعود الماسی با اشاره به حضور فرزندان شهداء وایثارگران در سطح ادارات و نهادها ودر رده های مختلف کاری این موقعیت را ارزشمند دانست و اظهار داشت : این فرصتی که در اختیار این عزیزان است می تواند به نحو مطلوبی در جهت اهداف نظام و مردم که همان خدمت ایثارگرانه است محقق شود.

وی تاکید کرد : طرح مطالبات باید به گونه ای باشد که موجب دلسردی دلسوزان نظام نشود وهدف اصلی شهداء یعنی دفاع از نظام وجامعه را در حاشیه قرار ندهد.

فرماندار شهرستان کامیاران با برشمردن دستاوردهای بزرگ و منطقه ای ایران اسلامی گفت : تلاش وزحمات نیروهای امنیتی ، نظامی وانتظامی ما باعث ایجاد امنیت پایدار در سطح داخل وحتی منطقه شده است به گونه ای مسئولان آمریکا چون دروغگو هستند نمی توانند مانند گذشته در منطقه خودنمایی کنند.

در ادامه این نشست حاج ماموستا قربانی امام جمعه کامیاران به بیان جایگاه شهد وشهادت از منظر دینی پرداخت و لطفی رئیس بنیاد شهید و اسدی مشاور فرماندار در امور ایثارگران به بیان اهداف این نشست پرداختند و خواستار تداوم چنین برنامه هایی شدند.

گفتنی است در ابتدای این نشست جمعی از فرزندان وبرادران و خواهران شهداء به بیان مسائلی در خصوص مشکلات پرداختند و اظهار امیدواری کردند با عزم وهمدلی بیشتر در جهت حل این مسائل اهتمام لازم به عمل آید.

دیدار با یادگاران ایثار وشهادت

بازدید [ 466 ]
برچسب ها