اخبار

کامیاران

نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و تبلیغات کامیاران و آیین گرامیداشت روز خبرنگار

فرماندار کامیاران گفت: همت دستگاه های دولتی در جهت تقویت مالی انجمن ها و کانون های فرهنگی و هنری این شهرستان است.
نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و تبلیغات کامیاران و آیین گرامیداشت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران  مسعود الماسی روز یکشنبه در نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و تبلیغات کامیاران و آیین گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: مجموعه فرهنگ و هنر برای پیشرفت و توسعه در مرحله اول باید بدنه مالی خود را تامین کنند.

وی با اشاره به اینکه پیام های حاکمیت و دولت دیر به بدنه جامعه می رسد، افزود: حل این مساله که وظیفه آن بر دوش رسانه ها است می تواند تاثیرات مثبت زیادی در جامعه داشته باشد.

رئیس شورای اداری شهرستان کامیاران افزود: رسانه ها با اطلاع رسانی به موقع و صحیح می توانند عامل توسعه پیشرفت در هر کشوری باشند.

وی با اشاره به اینکه حرکات برای تغییر در راستای رسیدن به توسعه باید ریز و اصولی باشد، تاکید کرد: فقط با حرکات کوچک و اصولی است که می توان به دستاوردهای بزرگ رسید.

الماسی لازمه مقابله با تفکرات خطرناک اجتماعی را توسعه هنر دانست و یادآور شد: متاسفانه جامعه در عرصه های مختلف دچار رخوت گفتمانی است.

فرماندار کامیاران اضافه کرد: در همه حوزه کم کاری هایی وجود دارد و بخشی از دلایل مشکلات کنونی درست عمل نکردن هنرمندان و اصحاب رسانه است.

وی باز شدن فضای فرهنگی و هنری و حفظ فضای موجود را نیازمند رفتارهای هنرمندان دانست و گفت: هنرمندان در حوزه های مختلف کاری خود باید مطالعه داشته تا بتوانند مطالبات به حق داشته باشند.

بازدید [ 481 ]
برچسب ها