اخبار

شهرستان کامیاران

نشست مجمع عالی بسیج شهرستان کامیاران برگزار شد

نشست مجمع عالی بسیج شهرستان کامیاران با حضورفرماندار شهرستان ، بخشدار مرکزی ، جانشین سپاه شهرستان واعضای این مجمع برگزار شد
نشست مجمع عالی بسیج شهرستان کامیاران برگزار شد

دکتر مسعود الماسی با بیان بخشی از فعالیت ها و خدمات صورت گرفته در بخش اشتغال ، کار آفرینی ، پرداخت تسهیلات ، برگزاری مناسبت های فرهنگی و جشنواره های مختلف در راستای ایجاد نشاط اجتماعی افزود : بازتاب چنین فعالیت های خوبی که در جامعه صورت گرفته است می تواند باعث ایجاد امید و خنثی سازی بسیاری از تفکرات منفی شود.

وی با انتقاد از شخصی سازی بعضی از اقدامات که در حق مردم بایستی صورت گیرد ، بیان داشت : چنین اقدامی نه تنها ارائه خدمت انجام شده را کم رنگ می کند بلکه باعث بدبینی نیز خواهد شد.

دکتر مسعود الماسی گفت : بسیج ظرفیتی است برای ایران اسلامی که از این ظرفیت باید به نحو احسن استفاده شود و با قرار گرفتن در حد وسط دولت ومردم ، انتظارات مردمی را مدیریت کند.

فرماندار شهرستان کامیاران اظهار امیدواری کرد : با استفاده از پتانسل بسیج شاهد تقویت فرهنگ عمومی ، کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان باشیم.

 سرهنگ پاسدار ایرج جعفری، جانشین سپاه شهرستان در این نشست اظهار کرد: 45 هزار نفر از جمعیت شهرستان عضو بسیج هستند.

وی افزود : بسیج در اجرای بسیاری از برنامه ها نقش آفرین است.

سرهنگ جعفری اظهار امیدواری کرد : با فعالیت‌های تخصصی این مجمع در ارائه راهکار‌های متنوع در زمینه‌های مختلف بتوانیم گامی مهم و موثر در زمینه‌های فرهنگی شهرستان برداریم.

جانشین سپاه شهرستان کامیاران بیان کرد: مهمترین فعالیتی که مجمع بسیج در سطح شهرستان انجام می‌دهد برگزاری جلسات کار گرو‌های تخصصی و موضوعی، برگزاری جلسات شورای قشر و جلسات شورای بسیج شهرستان است که به صورت فصلی برگزار می‌شود.

محسن مرادی بخشدار مرکزی کامیاران در این نشست گفت : بسیج بزرگترین NGO  می باشد که تعداد ز یادی از اقشار جامعه را در بر می گیرد.

وی افزود : نشست ها وجلسات مستمر با حضور اعضای بسیج برگزار و مشارکت های خوبی در اجرای برنامه های مختلف با همکاری بسیج صورت می گیرد.

مرادی اظهار امیدواری کرد : با همکاری وهمراهی مجمع عالی بسیج شهرستان بتوان در حوزه هایی که نیاز به تلاش و کار بیشتر است موفق تر عمل کرد.

در ادامه این جلسه هر کدام از اعضای مجمع به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

نشست مجمع عالی بسیج شهرستان کامیاران

بازدید [ 167 ]
برچسب ها