اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست فرماندار کامیاران ومدیرکل ورزش وجوانان با سرمایه گذار بخش خصوصی

دکتر مسعود الماسی فرماندارشهرستان کامیاران در نشست با سرمایه گذار بخش خصوصی گفت : بسترهای لازم برای حضور وسرمایه گذاری بخش خصوصی در کامیاران فراهم بوده ودولت مشوق های لازم را در این خصوص اعمال خواهد کرد
نشست فرماندار کامیاران ومدیرکل ورزش وجوانان با سرمایه گذار بخش خصوصی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح امروز شنبه 15 دی ماه جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، جولایی مدیر کل ورزش وجوانان ، معاون عمرانی فرماندار و نماینده سازمان مدیریت کردستان با سرمایه گذار بخش خصوصی در محل فرمانداری کامیاران برگزار شد.

فرماندارشهرستان کامیاران در نشست با سرمایه گذار بخش خصوصی گفت : بسترهای لازم برای حضور وسرمایه گذاری بخش خصوصی در کامیاران فراهم بوده ودولت مشوق های لازم را در این خصوص اعمال خواهد کرد.

دکتر الماسی اظهار داشت : رویکرد ما در شهرستان رفع موانع موجود در زمینه حضور وسرمایه گذاری بخش خصوصی است و تا کنون نشست هایی با سرمایه گذاران برگزار شده است.

 وی افزود:  از حضور سرمایه گذاران در شهرستان استقبال می کنیم و همه شرایط و بستر های لازم برای سرمایه گذاری فراهم خواهد شد.

نماینده عالی دولت درشهرستان حمایت از سرمایه گذاران و مجریان طرحهای اقتصادی و اشتغالزا را سیاست دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود : سعی ما استفاده از تمام ظرفیت های موجود در کامیاران برای اجرای طرح های دارای توجیه فنی و اقتصادی است .

حامد جولایی مدیر کل ورزش وجوانان کردستان در این جلسه گفت : حوزه ورزش کردستان ظرفیت های خوبی برای سرمایه گذاری دارد .

وی افزود : سرمایه گذاری در این بخش می تواند به عنوان یک صنعت سودآور مطرح باشد.

جولایی با اشاره به نقش ورزش در ایجاد سلامتی ونشاط ضمن آمادگی لازم جهت همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی اظهار امیدواری کرد : با همکاری خوب مردم روز به روز شاهد ارتقاء وتوسعه فعالیتهای ورزشی در استان باشیم.

در ادامه این جلسه سرمایه گذار بخش خصوصی طرح و اهداف خود را از سرمایه گذاری بیان کرد.

نشست با سرمایه گذار

بازدید [ 2101 ]
برچسب ها