اخبار

کامیاران

نشست فرماندار کامیاران با شورای اسلامی وشهرداری موچش

در راستای اجرای برنامه های توسعه ای در شهر موچش نشست فرماندار شهرستان کامیاران ، بخشدار موچش ، اعضای شورای شهر وشهردار موچش برگزار شد.
نشست فرماندار کامیاران با شورای اسلامی وشهرداری موچش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران روز شنبه 17 آذر ماه 97 در راستای اجرای برنامه های توسعه ای در شهر موچش نشست فرماندار شهرستان کامیاران ، بخشدار موچش ، اعضای شورای شهر وشهردار موچش برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان کامیاران به بعضی از ظرفیت های منطقه موچش در زمینه کشاورزی و گردشگری اشاره کرد وگفت : همت شورای شهر و شهرداری و استفاده از توان انجمن های مردم نهاد در این زمینه موثر خواهد بود.

وی افزود : اجرای طرح های که بتواند در آمد پایدار برای شهرداری ایجاد کند ضروری است.

فرماندار کامیاران در این نشست با تقدیر از زحمات شورا وشهرداری موچش اظهار امیدواری کرد : با انگیزه ای که برای توسعه وعمران این شهر وجود دارد روز به روز شاهد بهبود سطح خدمات به عموم مردم باشیم.

در ادامه این جلسه هوشنگ ساعد موچشی شهردار و جوانمیر ساعد موچشی رئیس شورای شهر به اتفاق دیگر اعضای شورا از اجرای برنامه های مختلف به منظور توسعه فعالیتهای فرهنگی در شهر موچش خبردادند و گفتند : ایجاد تفرجگاهی مناسب وشایسته برای شهروندان و ایجاد دیگر فضاهای تفریحی مانند پارک و بهسازی کوچه ها ومعابر به منظور افزایش رضایت مندی شهروندان ادامه خواهد داشت.

گفتنی است در خصوص طرح بازیافت زباله ، ایجاد منطقه گردشگری وتفریحی و درآمد پایدار شهری با همکاری انجمن های مردم نهاد بحث وتبادل نظر شد و قرار است با بررسی لازم این قبیل برنامه ها اجرا شود.

بازدید [ 652 ]
برچسب ها