اخبار

کامیاران

نشست فرماندار شهرستان کامیاران با مسئولان اتحادیه ها واصناف این شهرستان

نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار و رئیس صنعت و معدن با مسئولان اتحادیه ها واصناف این شهرستان برگزار شد
نشست فرماندار شهرستان کامیاران با مسئولان اتحادیه ها واصناف این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز یکشنبه 3 آذر نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار و رئیس صنعت و معدن با مسئولان اتحادیه ها واصناف این شهرستان در راستای تنظیم ونظارت بر بازار برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با تقدیر از همکاری خوب مردم وگروههای مختلف در شهرستان که به صورت توسعه یافته با وقایع اخیر برخورد داشته اند ، گفت : دولت با طرح سهمیه بندی بنزین و مدیریت مصرف سوخت نهایت تلاش وسعی خود را به گونه ای انجام داد تا اجرای این طرح تاثیر چندانی بر قیمت سایر کالاها نداشته باشد.

دکتر مسعود الماسی افزود : اجرای این طرح در راستای منافع ملی ، کمک به اقشار آسیب پذیر و مدیریت صحیح منابع صورت گرفته که مزایای آن به تمام جامعه بازخواهد گشت.

وی تصریح کرد : خوشبختانه اصناف وبازاریان کامیاران افرادی منصف می باشند و ما امیدواریم با همراهی این افراد بتوانیم در خصوص مسائلی از قبیل سد معبر و ساماندهی آن ، فعال نمودن شهرک صنوف مزاحم و تنظیم بازار موفق عمل کنیم.

فرماندار شهرستان کامیاران از مسئولان اتحادیه ها و اصناف خواست تا با همکاری بیشتر با مسئولان و تشدید نظارت ها مانع از افزایش خودسرانه هرگونه قیمت کالا شوند.

رئیس صنعت ، معدن وتجارت شهرستان کامیاران از کاهش حدود 8 درصدی قیمت گوشت در شهرستان خبر داد و گفت : در خصوص سایر کالاها نیز افزایش قیمت نداشته ایم.

حشمتی ضمن اعلام اینکه در تامین کالاهای اساسی مشکلی وجود ندارد  از خرید برنج پاکستانی به مقدار لازم و ورد آن به بازار کامیاران در چند روز آینده خبر داد.

گفتنی است مهمترین موارد مطرح شده توسط مسئولان اتحادیه ها ، مسائل مربوط به بیمه وتسهیلات بانکی ، صدور مجوزها ، وجود قطعات یدکی خودرو بی کیفیت و بدل در بازار ، سد معبر و مسائل مالیاتی بود.

نشست فرماندار کامیاران با مسئولان اتحادیه ها واصناف

بازدید [ 338 ]
برچسب ها