اخبار

شهرستان کامیاران

نشست فرماندار شهرستان کامیاران با مدیران مدارس با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات

فرماندار شهرستان کامیاران در نشست امروز چهارشنبه 30 بهمن ماه با مدیران مدارس کامیاران گفت: حضور حداکثری در پای صندوق های رای زمینه ساز انتخاب درست ، تقویت دموکراسی ، پیگیری بهتر مطالبات واستفاده از حق قانونی است
نشست فرماندار شهرستان کامیاران با مدیران مدارس با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز چهارشنبه 30 بهمن ماه 98 نشستی با حضوردکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و مدیران مدارس کامیاران با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات و پیامدهای آن برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران در این نشست با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش آن در آینده کشور و جامعه گفت : فضایی که به برکت نظام اسلامی و منطق با خواست مردم فراهم شد باعث ورود اقشار مختلف به ویژه زنان در عرصه های تصمیم گیری گردید که انتخابات های 41 ساله کشور بخشی از آنهاست.

وی افزود : حضور حداکثری در پای صندوق های رای زمینه ساز انتخاب درست ، تقویت دموکرسی ، پیگیری بهتر مطالبات واستفاده از حق قانونی است.

دکتر الماسی بیان داشت : مراجعه به آرای عمومی با برگزاری انتخابات های متعدد و اظهار نظر عموم با مشارکت در این عرصه ها از نشانه های مردمی بودن این نظام است.

وی تصریح کرد : انتخابات ابزار دموکراسی  و رای مهمترین وسیله آن و مهمترین فضا شکل گیری جریان در داخل بدنه اجتماعی و آن بدنه اجتماعی حزب است که در این دوره از انتخابات در حال شکل گیری است.

دکتر الماسی توجه به منافع عمومی و منافع ملی را مقدم بر منافع شخصی دانست و از مدیران ومعلمان حاضر در این نشست خواست تا مهارت طرح موضوع و مطالبات سیاسی و اجتماعی را به دانش آموزان با هدف مطالبه گری درست در آنان آموزش دهند.

فرماندار کامیاران از مدیران ومعلمان خواست تا به عنوان گروه مرجع و کسانی که مورد اعتماد جامعه وقشرهای مختلف ودانش آموزان رای اولی هستند ضمن حضور پرشور خود در انتخابات عموم مردم را به حضور آگاهانه در پای صندوق های رای تشویق نمایند.

دکتر الماسی با اشاره به بعضی از اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه در دوم اسفند ماه گفت : انتخابات برای تغییر روند است و این تغییر با مشارکت حداکثری صورت خواهد گرفت.

وی سپس بیان داشت : امروزه دنیا با ابزارهای مختلفی که در اختیار دارد به سمت دموکراسی مستقیم پیش می رود و با این کار نمایندگی در بعضی عرصه ها حذف شده ومردم می توانند در خصوص مسائل مختلف اظهار نظر نمایند.

دکتر الماسی تصریح کرد : دستاورد بزرگ انقلاب 57 مشارکت را مالکیت مشروع می داند و می تواند ما را به سمت این مسیر درست هدایت کند.

وی خاطرنشان کرد : ما هم می توانیم از طرق فناوری با کمترین هزینه و در خصوص موضوعات جدی نظرات مردم را به طور متناوب دریافت نماییم.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به تبلیغات وحشتناک کسانی که دلسوز ما نیستند یک بار دیگر از مدیران و معلمان مدارس خواست عموم مردم را با تحلیل آگاهانه ودرست به پای صندوق های رای دعوت نمایند.

گفتنی است در این نشست اله ویسی مدیر آموزش و خوشبخت مدیر کمیته امداد مطالبی در خصوص انتخابات واقدامات صورت گرفته به منظور مشارکت گسترده مخاطبین و گروههای مختلف مرتبط به خود بیان کردند.

نشست فرماندار با مدیران مدارس

بازدید [ 143 ]
برچسب ها