اخبار

کامیاران

نشست فرماندار شهرستان کامیاران با انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان

صبح امروز پنج شنبه 19 دی ماه 98 جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و اعضای انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان در محل دفتر این انجمن برگزار شد
نشست فرماندار شهرستان کامیاران با انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران در راستای حمایت از انجمن های مردم نهاد صبح امروز پنج شنبه 19 دی ماه 98 جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، سعیدی نیا رئیس زندان و اعضای انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان در محل دفتر این انجمن برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه به اهمیت نقش انجمن های مردم نهاد در پیشبرد اهداف وبرنامه ها در کنار دستگاههای دولتی پرداخت و گفت : دولت از سازمان های مردم نهاد به عنوان واسطه بین مردم ودولت و از پررنگ شدن نقش مردم در فعالیتهای مختلف اجتماعی وفرهنگی حمایت می کند.

فرماندار کامیاران با اشاره به تلاش های انجمن حمایت از زندانیان کامیاران بر لزوم ارتقاء فعالیت و ایجاد درآمد پایدار به منظور کمک رسانی به جامعه هدف این انجمن تاکید کرد.

اعضای انجمن حمایت از زندانیان کامیاران در این نشست به بیان بعضی از خواسته های خود پرداخته واظهار امیدواری کردند با حمایت های بیشتر مسئولان بتوانند در جهت حل مسائل ومشکلات افراد نیازمند از طریق این انجمن گام های موثرتری بردارند.

بازدید [ 230 ]
برچسب ها