اخبار

کامیاران

نشست صمیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان با فعالان حوزه های مختلف در کامیاران

نشست صمیمی حسین خوش اقبال معاون سیاسی وامنیتی استانداری کردستان با فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، مدنی ورسانه ای شهرستان کامیاران به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف این شهرستان برگزار شد.
نشست صمیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان با فعالان حوزه های مختلف در کامیاران

نشست صمیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان با فعالان حوزه های مختلف در کامیاران

نشست صمیمی حسین خوش اقبال معاون سیاسی وامنیتی استانداری کردستان با فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، مدنی ورسانه ای شهرستان کامیاران به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر چهارشنبه 25 بهمن ماه نشست صمیمی معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان با فعالان سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، مدنی ورسانه ای شهرستان کامیاران به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف این شهرستان برگزار شد.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان  در این نشست که با حضور سرپرست فرمانداری ومدیر کل سیاسی استانداری برگزار شد  با اشاره به نقد پذیری دولت گفت : نقد منصفانه قابل پذیرش است و مسئولان باید زمینه لازم برای اظهار نظر و نقد فعالان حوزه های مختلف را فراهم نمایند.

حسین خوش اقبال با بر شمردن تلاش های دولت به منظور توسعه کشور ، افزود : دولت تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا خدمات شایسته به مردم ارائه دهد.

وی افزود : اجرای برنامه های دولت به نحو مطلوب نیازمند همراهی مردم است به همین منظور ازسازمان های مردم نهاد ، فعالان حوزه های مختلف وسایر دلسوزان انتظار می رود با حمایت خود زمینه توسعه وپیشرفت بیشتر کشور را فراهم نمایند.

خوش اقبال با توجه به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، تصریح کرد : مردم ما نشان داده اند در طول چهل سال عمر با برکت انقلاب همواره کنار نظام ومسئولان بوده اند واین حاکی از آن است که مردم خود را صاحب اصلی کشور ونظام اسلامی  می دانند و برای حفظ آن در هر شرایطی آماده هستند.

حسین خوش اقبال با اظهار خرسندی از چنین نشست هایی اظهار کرد : هدف مسئولان استانداری ودر راس آن استاندار توجه به خواست مردم و بر آوردن انتظارات آنان با همفکری افراد صاحب نظر است .

معاون سیاسی وامنیتی استانداری کردستان با اشاره به اینکه کامیاران دارای 414 شهید والا مقام است ، گفت : این مردم با چنین شرایطی امین بوده و باید بتواند بدون هیچ گونه مشکلی حرف خود را بزند.

حسین خوش اقبال در خصوص اهداف این نشست ها و خروجی آن خاطرنشان کرد : این نشست ها با هدف استفاده از نظرات جمع وبا حضور مسئولان مربوطه به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی در طول سال و هر سه ماه یکبار برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی وامنیتی استانداری کردستان در ادامه به بیان وقایع اوایل انقلاب و اهمیت مردم از دیدگاه امام (ره) ونقشی که آن امام بزرگ برای مردم قائل بودند اشاره و گفت : برای اجرای برنامه ها از نقش مردم ونظرات آنان در حد توان باید استفاده شود.

حسین خوش اقبال معاون ساسی وامنیتی استانداری کردستان اظهار امیدواری کرد : با استفاده از خرد جمعی و با تدبیر به سمت وسویی حرکت کنیم که توسعه شهرستان ، استان وکشور میسر شود.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر حرکت در چهار چوب قانون  وجود سمن ها و انجمن های مردم نهاد را فرصتی مناسب برای حل مشکلات برشمرد.

معاون سیاسی وامیتی استانداری کردستان در خاتمه با استقبال ازاظهار نظرها وانتقادهای دلسوزانه اعلام کرد : نکته نظرات مطرح شده بررسی وپیگیری خواهد شد.

در ابتدای این نشست فعالان سیاسی وفرهنگی ، اجتماعی ، مدنی ورسانه ای شهرستان با انتقاد از عملکرد در بعضی حوزه ها از جمله عدم تثبیت مدیران به ویژه در حوزه شهری خواستار توجه به این مقوله شدند.

فعالان هم چنین توجه به نقش زنان و اشتغال جوانان را یادآور و خواستار حل مشکلات ومسائل پیش رو شدند.

افراد حاضر در این نشست به بیان دیدگاه خود در مورد مسائل مختلف پرداخته وخواستار برداشتن بعضی از محدودیت ها پیش روی فعالیتهای فرهنگی و هنری شدند.

افزایش اعتبارات شهرستان ، تکمیل پروژه های نیمه تمام ، ایجاد فضای مناسب برای بیمارستان و توجه به مشکلات واحدهای صنعتی وتولیدی و سکونتگهای غیر رسمی ونواحی منفصل وحاشیه شهر و همچنین راههای شهری وروستایی از دیگر موارد مطرح شده توسط فعالان در این نشست بود.

 

رسانه

بازدید [ 801 ]
برچسب ها