اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست صمیمی معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان با شوراهای اسلامی شهرستان کامیاران

نشستی با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان با شوراهای اسلامی شهرستان ، شهر وبخش کامیاران و موچش در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد
نشست صمیمی معاون سیاسی وامنیتی استاندار کردستان با شوراهای اسلامی شهرستان کامیاران

در این جلسه که عصر روز شنبه 13 بهمن ماه برگزار شد دکتر الماسی فرماندار، رضایی مدیر کل امنیتی ، معاون سیاسی فرماندار ، بخشداران و شهرداران وشوراهای اسلامی شهرستان ، شهر و بخش های کامیاران و موچش حضور داشتند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هدف اصلی از سومین حضور خود در شهرستان کامیاران درسال جاری  را  احترام به رای جمعی برخاسته از بطن  جامعه یعنی شورا ها عنوان  و خاطر نشان کرد: از شوراها به عنوان نمایندگان مردم انتظار می رود طوری عمل کنند که در آینده بتوان در بدنه ی اصلی نظام  تاثیر گذار بود.

خوش اقبال با اشاره به شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی که در آستانه انقلاب توسط رهبر کبیر انقلاب حضرت آیت الله خمینی (ره) عنوان شد در زمان خود امری غیر ممکن به نظر تمامی کارشناسان عرصه ی سیاست و اقتصاد بود توانست بنیانی بنا نهد که در طول 40 سال نه تنها همه دنیا به این باور رسیده اند بلکه جمهوری اسلامی به عنوان نمونه ای بارز از استقلال کامل در جهانیان قابل تمثیل است.

وی بعضی از مشکلات ناشی از کارشکنی دشمنان در برابر نظام اسلامی را یادآور شد و گفت : در شرایطی که دشمنان یاس ونا امیدی را در جامعه ما تزریق می کنند شورهای اسلامی به عنوان برجسته ترین دستاورد انقلاب می توانند با اطلاع رسانی خدمات و واقعیت ها امید و نشاط را در بین مردم ترویج نمایند.

حسین خوش اقبال با اشاره به تلاش عوامل ضد انقلاب در انتشار و انعکاس اخبار جعلی و گاها خلاف واقع در رابطه با جامعه ایران با هدف ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم  عنوان کرد: علیرغم تمام توطئه ها ملت ما ملتی رشید ومدافع نظام وانقلاب بوده و به عنوان سرمایه اصلی نظام کماکان بر اهداف خود استوار خواهد ماند واین مردم شایسته خدمتگزاری بیشتر مسئولان هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در ادامه در پیش بودن تعطیلات سال نو را به عنوان فرصتی مناسب جهت معرفی هر چه بهتر استان وشهرستان یادآور شد وگفت : آمار سال گذشته حاکی از افزایش 48 درصدی وررود گردشگران  به استان است که اگر تدبیر و مدیریت بیشتری در این راستا صورت بگیرد کامیاران می تواند به عنوان دروازه ورودی استان از پتانسیل های که در زمینه گردشگری دارد به نحو مطلوبی در جهت شکوفایی اقتصادی و اشتغال بهره ببرد.

در ابتدای این جلسه دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران گفت : یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب شکل گیری شوراهای اسلامی و برگزاری انتخابات شورا به منظور سهیم کردن بیشتر مردم در تصمیم گیری ها وانتخاب مدیران است.

وی با تبریک ایام سالگرد پیروزی انقلاب افزود : در حالی چهل سالگی انقلاب را آغاز می کنیم که شاهد تحولات بسیار مثبتی در سطح شهرستان کامیاران به منظور ایجاد آسایش ورفاه عموم مردم بوده ایم.

دکتر الماسی خاطرنشان کرد : به لطف خدمات صورت گرفته در بخش های مختلف و در طول این سال ها امروز چهره اقصی نقاط این شهرستان تغییر مثبتی داشته است که برای همگان ملموس است.

در ادامه این نشست بخشداران ، شهرداران ، روئسای شوراهای اسلامی شهرستان ، شهر ، بخش و مدیران حاضر به بیان نکته نظرات خود در خصوص مباحث مختلف پرداختند.

بازدید [ 412 ]
برچسب ها