اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست صمیمی فرماندار کامیاران با کارکنان

به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مختلف نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار و کارکنان فرمانداری وبخشداری مرکزی در محل دفتر فرماندار برگزار شد
نشست صمیمی فرماندار کامیاران با کارکنان

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان در این نشست با ابراز خرسندی از اجرای برنامه های مختلف در راستای ارتقاء پست سازمانی کارکنان گفت : آنچه که موجب موفقیت سازمانی است تلاش ، همکاری و همفکری مجموعه است.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر تقویت ارتباط بین بخشی گفت : با توجه به ضرورت شفاف سازی و طرح نظرات و انتقال مطالب و پیشنهادات در خصوص ایجاد روحیۀ صمیمی و تقویت بنیه کاری و همدلی وهمراهی همکاران و پرسنل فرمانداری وبخشداری این نشست ها برگزار می گردد.

دکتر الماسی طرح مسائل و پیشنهادات پرسنل را به منظور بالا بردن راندمان کاری و تسریع در حل امور پرسنل و ارباب رجوع را لازم و ضروری دانست.

وی رضایت شهروندان را بالاترین افتخار برای مجموعه فرمانداری وبخشدداری ها خواند و افزود : همه کارکنان فرمانداری وبخشداری ها باید جلب رضایت شهروندان را در بالاترین اولویت فعالیت خود قرار دهند .

فرماندار شهرستان کامیاران افزود اولین موردی که مردم با آن مواجه هستند و منعکس می کنند را برخورد خوب همکاران با شهروندان دانست و افزود امیدوارم روند تکریم ارباب رجوع ادامه دار باشد و در پایان کار همه ما سربلند باشیم که سربلندی ما هم افتخار و ارتقاء جایگاه شهر کامیاران خواهد بود.

در ادامه اين نشست كاركنان نیز در فضايي صميمي به بيان مسائل و مشكلات خود در زمينه هاي مختلف پرداختند.

بازدید [ 476 ]
برچسب ها