اخبار

فرمانداری کامیاران

نشست صمیمی فرماندار شهرستان کامیاران با جمعی از فعالان مدنی و فضای مجازی

درنشست صمیمی با جمعی از فعالان مدنی و فضای مجازی دکتر الماسی مطرح کرد : آمادگی دولت برای حمایت از سرمایه گذاری و حضور بخش خصوصی در فعالیتهای اقتصادی و اشتغالزا
نشست صمیمی فرماندار شهرستان کامیاران با جمعی از فعالان مدنی و فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز یکشنبه 11 آذر ماه دکتر الماسی فرماندار کامیاران در نشست با فعالان فضای مجازی با اشاره به ظرفیت های مطلوب در زمینه کشاورزی و گردشگری گفت : منابع آب ، خاک ، زیر ساخت ونیروی انسانی وجود دارد تنها نیازمند حضور بخش خصوصی و سرمایه گذار هستیم که دولت با تمام توان آماده حمایت از بخش خصوصی وسرمایه گذاری در این شهرستان است و در این راستا با تعدادی سرمایه گذار نیز مذاکره شده است.

وی افزود : تا کنون حدود 15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده که امکان افزایش آن تا سطح 25 میلیارد تومان وجود دارد.

دکتر الماسی در ادمه اظهار امیدواری کرد : اخبار مثبت ومنفی با بی طرفی اطلاع رسانی و در این راستا خصوصیات نوع دوستی کردها که اخیرا ما نمونه آن را در اهداء اعضای بدن 3 هم استانی مرگ مغزی شده شاهد بودیم بازگو شود.

فرماندار شهرستان کامیاران بر لزوم تقویت ارتباط بین فعالان مدنی واجتماعی با بدنه دولت تاکید و اظهار کرد : دولت خود را جدا از مردم نمی داند.وانتظار دارد فعالیتهای مدنی و اجتماعی با هماهنگی دستگاههای مرتبط واز راههای قانونی انجام شود.

دکتر الماسی در خاتمه با تبریک موفقیت های تیم فوتبال آوالان کامیاران خواستار حمایت عموم از این تیم شد وگفت : تقویت این تیم ورزشی موجب ایجاد شور ونشاط برای جوانان خواهد بود.

گفتنی است در این جلسه معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ، رئیس منابع طبیعی ، رئیس شورای شهر ، کارشناسان شهرداری و ورزش وجوانان حضور داشتند.

بازدید [ 527 ]
برچسب ها